Forum

Poradniki do pobrania

Problem z niegojącą sie raną.

Więcej
2013/02/11 07:38 #1 przez lechucure
lechucure odpowiedział w temacie: Re: Problem z niegojącą sie raną.
A skąd jesteś? Bo nie wiem jakbym mógł go od Ciebie odebrac.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/02/11 07:28 #2 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Re: Problem z niegojącą sie raną.
witam
moge ci pozyczyć naraziej jest mi nie potrzebny ale za miesiąc bedzie
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/02/10 14:35 #3 przez lidi
lidi odpowiedział w temacie: Re: Problem z niegojącą sie raną.
www. na-rany.pl poczytaj , może tam coś dla siebie znajdziesz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/02/10 13:34 #4 przez lechucure
lechucure odpowiedział w temacie: Re: Problem z niegojącą sie raną.
Octenisept używam cały czas, kiedyś próbowałem maści nagietkowej ale nie przynosiła żadnych rezultatów. Ja spadłem z 4 piętra i miałem uszkodzony kręgosłup, wiem że zszywali mi nerwy i stąd problem z czuciem. Pewnie że trzeba się trzymać i nie narzekać, mogłem nie przeżyć albo być roślinką. dobrze że po wypadku trafiłem do Piekar Śląskich to chodzę. A nie próbowałeś laseroterapii, podobno p[omaga w gojeniu trudnych ran. Ja w ciemno zapisałem się na jutro ale nie wiem jakie będą skutki. Jeśli ktoś miał laseroterapię na rany to proszę o opinie. U mnie trzeba pobudzić ranę do ziarninowania może to pomoże. Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/02/10 12:45 #5 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Problem z niegojącą sie raną.
no to po tym całym czyszczeniu masz tak jak ja po amputacji, zero czucia przy ranie , i ropnienie...a probowaleś ranę pryskać octeniseptem? mnie dość szybko pomógl, spróbuj też kupić susz nagietka , robić napar i przykladać kompres, poczytaj w necie o działaniu nagietka na rany. Tu w okolicach wawki pewno byś znalazl tę maszyne o ktorej piszesz , ale to za daleko dla Ciebie ....jak coś wymyślę to dam Ci znać na priv. Glowa do góry , będzie dobrze ...albo lepiej:))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/02/10 10:01 #6 przez lechucure
lechucure stworzył temat: Problem z niegojącą sie raną.
Witam wszystkich. 6 lat temu amputowałem prawa nogę i chodzę w protezie podudzia z lejem silikonowym. Ale nie wiem czy tylko ja mam taki problem, często robią mi sie otarcia a potem z tego robią się rany ropne. Miałem od amputacji już 6 operacyjnych czyszczeń kikuta. Po ostatniej operacji noga nie chce się zagoić. Stosowałem już chyba wszystko i nic. Rana jest czysta ale się nie zrasta. Na ostatniej wizycie lekarz zalecił mi naświetlanie bioptronem. Nowy kosztuje ponad 2 tys. więc chciałem gdzieś wypożyczyć. Obdzwoniłem wszystkie wypożyczalnie sprzetu ortopedycznego w Kielcach i wszędzie mają, ale wypożyczone i nie wiadomo kiedy pacjęci zwrócą. Może komuś leży w domu Bioptron to chętnie wypożyczę, a może macie jeszcze jakieś inne sposoby na zagojenie takiej rany. A teraz o niej-operacja była 2 miesiące temu, w obrębie rany nie mam czucia, mam jeszcze szwy, ale nie ściągam bo śię rozleci, a może spróbować laseroterapii, nie wiem. Pomóżcie bo mam już dosyc chodzenia o kulach.Jestem z okolic Kielc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.174 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art