Forum

Poradniki do pobrania

Dwie nowe protezy uda sprzedam stopa Assure kolano 3A1000Str

Więcej
2013/03/01 22:44 #1 przez seba82
seba82 stworzył temat: Dwie nowe protezy uda sprzedam stopa Assure kolano 3A1000Str
Witam, mam do zaoferowania dwie nowe protezy udowe. w skład protezy wchodzi staw kolanowy pneumatyczny 3A1000 streifeneder ortocentrum.com.pl/new/index.php?option=...;id=63&Itemid=74 i stopa węglowa Assure ortocentrum.com.pl/new/index.php?option=...;id=74&Itemid=47 . Nie mam pojęcia ile coś takiego jest warte, wiadomo leje nadają się już tylko do kosza, a nikt nie podał nam ceny poszczególnych elementów. Mam nadzieję, że 6 tyś za kolano i stopę to niewygórowana cena, jest to 30% wartości jeden kompletnej protezy. Chcę sprzedać, gdyż w szpitalu w czasie rehabilitacji okazało się, że mój Tata nie ma szans na poruszanie się na jakichkolwiek protezach ;/ Mamy teraz dwie zbędne, użyte 4 razy po 10 min Trochę wprowadzono nas wcześniej w błąd i taki efekt. Teraz pieniądze które zostały wydane na protezy potrzebne są na wózek i dostosowanie schodów dla osoby niepełnosprawnej. Protezy znajdują się na śląsku, w razie potrzeby można je zobaczyć. Kontakt sebastianles82@gmail.com mam nadzieję, że komuś się przydadzą.Dodam jeszcze, że protezy zostały wykonane dla mężczyzny o wadze 70kg i wzroście 170cm, leje są tymczasowe jeśli ma to jakieś znaczenie.
Do negocjacji.
Pozdrawiam Seba

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.160 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art