Forum

Poradniki do pobrania

szukam dobrego protetyka z okolic małopolski lub śląska.

Więcej
2012/04/14 16:44 #1 przez asze
asze odpowiedział w temacie: Re: szukam dobrego protetyka z okolic małopolski lub śląska.
Polecam Tarnowskie Góry.

asze

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/09/02 12:51 #2 przez ewcia33
ewcia33 odpowiedział w temacie: Re: szukam dobrego protetyka z okolic małopolski lub śląska.
A ja się z Wami nie zgadzam,bo ja znalazłam świetnego protetyka,którym jest P.Jan Kołodyński ze Świebodzina i jedno jest pewne,że do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i profesjonalnie.Ja robiłam już 2 leje u niego i zawsze jestem zadowolona.Dlatego szczerze go polecam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  •  Avatar
2010/08/22 22:57 #3 przez
odpowiedział w temacie: Re: szukam dobrego protetyka z okolic małopolski lub śląska.
maddraco piszesz zeby napisac do jakiejs fundacji a czy Ty korzystales moze z jakiejs? jesli tak to napisz z jakiej?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/05/19 12:57 #4 przez akordek
akordek odpowiedział w temacie: Re: szukam dobrego protetyka z okolic małopolski lub śląska.
drogi maddrako słyszałem że jest dobra protezownia na biegunie południowym

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/05/18 06:29 #5 przez maddraco
maddraco odpowiedział w temacie: Re: szukam dobrego protetyka z okolic małopolski lub śląska.

Już zużyłem dwie protezy w średniej cenie ale muszę stwierdzić, że z żadnej nie byłem zadowolony. Ciągle psuje się kolano lub jest nie dopasowy lej i nie mogę chodzić bez pomocy kuli. Pozdrawiam i czekam na innych ipinie.


witaj w klubie IV RP, byłem w Bytomiu,Poznaniu,Łodzi, Szczecinie (makabra).Nie poddawaj się
szukaj dalej.Napisz do jakieś fundacji może Ci pomogą ale nie rób ich u nas, zmarnujesz czas i środki finansowe.I wiarę w "chodzenie".Im nie opłaca się to -indywidualne potrzeby pacjenta mają gdzieś wolą tzw. masówke najlepiej z refundacji NFZ,MOPS i następny, i koniecznie aby podpisać wcześniej wniosek o realizacji zaprotezowania przed wykonaniem tej usługi.
Znam to od 8 lat.A tym czasem ludzie w naszej sytuacji w normalnych krajach chodzą tak jak tutaj
www.hanger.com/ProstheticsOrthotics/Lowe...es/AbovetheKnee.aspx
video.google.com/videosearch?q=C-Leg&sitesearch=

bye!

¤¤¤ TrOcHe WiNa TrOcHe WóDkI A zObaCzySz KrAsnOlódKi: ¤¤¤

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  •  Avatar Autor
2008/02/15 19:18 #6 przez
stworzył temat: szukam dobrego protetyka z okolic małopolski lub śląska.
Już zużyłem dwie protezy w średniej cenie ale muszę stwierdzić, że z żadnej nie byłem zadowolony. Ciągle psuje się kolano lub jest nie dopasowy lej i nie mogę chodzić bez pomocy kuli. Pozdrawiam i czekam na innych ipinie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.441 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art