Poradniki do pobrania

lej silikonowy

Więcej
2012/11/28 15:56 #7 przez crakersiak
crakersiak odpowiedział w temacie: Re: lej silikonowy
tez na poczatku mialem nawet odparzenia po linerze silikonowym poszedlem do dermatologa przepisal taki plyn ktory to zaszuszal skora sie przyzwyczaila i teraz juz nic nie wychodzi najlepiej isc do dermatologa jak wiadomo nikt nie urodzil sie z proteza i nasz organizm musi sie przyzwyczaic

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/26 09:49 #8 przez BABUSZKA
BABUSZKA odpowiedział w temacie: Re: lej silikonowy
Ja także miałam z początku troszkę kłopotów z lejem silikonowym/podudzia jestem po amputacji podudzia 32 lata/ale po prostu kikut /albo golonka jak ja żartuje o swoim kikucie/ musi przywyknąć do nowego tak jak stopa do buta.Ja myłam lej i kikut kilka razy dziennie smarowałam po każdym myciu spirytusem salicylowym/kikut/po wyschnięciu smarowałam lekkie otarcia sudocremem/rewelacyjna maść/po jakims czasie gdy kikut już sie ułożył do leja skończyły się kłopoty.Ale otarcia mogą się też zdarzać gdy lej jest za luzny ,wtedy zakladam frotkową skarpetke na lej i po klopocie pozdrawiam serdecznie

BABUSZKA

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/07/29 14:57 #9 przez Jan szocki
Jan szocki odpowiedział w temacie: Re: lej silikonowy
Witam cię BRYGIDO Jeżeli twój tato ma problemy chodzenia w leju silikonowym to po pierwsze na początku trzeba chodzić po trzy godziny zdejmować myć mydłem zwykłym biały jeleń.Ja osobiście stosuję talk na czystą pończochę i nogę nie używam żadnych olejków.Leje derma sil wydzielają olej przez jakiś czas są silikony z podwójnym materiałem sylikon w środku trzeba walczyć z bólem nie panikować.Pozdrawiam Weteran.

weteran

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/21 09:39 #10 przez bodzio2
bodzio2 odpowiedział w temacie: Re: lej silikonowy
Dzięki za informację napewno wiele osób skorzysta z twojej sugesti :->

Żadna droga nie jest trudna, gdy idziemy razem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/20 11:48 #11 przez dominik83
dominik83 odpowiedział w temacie: Re: lej silikonowy
Witam
Jedna sprawa żeby pończochy pod liner nie zakladać ponieważ grozi to niebespieczeństwem. Jeśli juz ktoś się decyduje to tylko przy krawędzi leja można coś podłożyć, ale to też jest niebezpieczne, a spowodowane może być tym że różnica między kikutem poniżej kolana jest dużo mniejsza niż nad kolanem dlatego krawędź leja sie wciska w skórę. Ochrona tego miejsca polega na szczególnym dbaniem o higienę. Można stosować mydło ale tylko takie które nie zawiera dodatków zapachowych. Na powstającebąble można zastosować AGROSULFAN(nie wiem czy dobrze napisałem) W kremie na noc.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/18 23:42 #12 przez prawy
prawy odpowiedział w temacie: Re: lej silikonowy
Przepraszam,chyba pomyliłem adresata-to miało być do KOPCIUSZKA!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.306 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art