Poradniki do pobrania

amputacja w udach

Więcej
2013/06/02 07:43 #7 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: amputacja w udach
Nie odpisywałem , bo od kiedy poszedłem do pracy to nie mam czasu na nic:) jak miałem 2 nogi to tyle godzin nie pracowałem :)) teraz nadrabiam rok siedzenia w domu :mrgreen: napisz do firmy Ortezis , to uczciwy człowiek , jesli nie bdzie umiał zrobic Ci protezy to nie bedzie próbował i i naciagał Cie na koszty. Nie uprawiam tu reklamy , gdyby ktoś próbował mi to zarzucic...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/06/02 06:35 #8 przez lechucure
lechucure odpowiedział w temacie: Re: amputacja w udach
Widzę, że nikt Ci nie odpisuje, wiec postanowiłem napisać chociaż jestem w całkiem innej sytuacji bo ja chodzę w protezie podudzia. To czy da się u Ciebie zrobić protezy zależy w głównym stopniu od długości kikutów. Moim zdaniem powinieneś wybrać się gdzieś do dobrego protetyka i on oceni sytuację. Lekarzom się nie wierzy, czasami jak im coś odwali potrafią gadać nie stworzone rzeczy. Poszukaj uczciwego protetyka i umów się na wizytę, powtarzam uczciwego bo czasami ktoś na siłę może będzie chciał zrobić protezy, żeby tylko zarobić nie patrząc na Twoje dobro. Powodzenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/31 17:23 #9 przez lox
lox stworzył temat: amputacja w udach
jestem po amputacji obustronnej w udach (2012 rok), w szpitalu dowiedziałem się że mam małe szanse na protezy ponieważ mam bardzo krótkie kikuty, co o tym sądzicie? jest tu ktoś w podobnej sytuacji?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.307 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art