Forum

Poradniki do pobrania

poszukuję odpowiedniej protezy kończyny dolnej

Więcej
2015/08/24 10:23 #7 przez Tadeusz
Tadeusz stworzył temat: poszukuję odpowiedniej protezy kończyny dolnej
Witam wszystkich bywalców tego forum

Zacznę od tego, że jestem tu nowy i nie piszę w imieniu własnym, lecz swojego ojca, który miał niedawno amputowaną lewą nogę od kolana w dół. Ojciec ma prawie 80 lat i potrzebuje pomocy w doborze odpowiedniej dla siebie protezy. Czytając tak pobieżnie wpisy na tym forum zauważyłem, że udzielają się tu również osoby, które zajmują się zawodowo czymś takim, a także osoby które wiedzą sporo na ten temat z racji tego, że sami mają i użytkują takie protezy. To miałaby być proteza pozwalająca głównie na wykonywanie podstawowych czynności życia codziennego dla osoby przebywającej w jej codziennym miejscu zamieszkania (dom wolnostojący w warunkach wiejskich). Dobrze byłoby gdyby dzięki niej można byłoby jakoś wchodzić po schodach, choćby nie zbyt wysokich. Przed amputacją ojciec jeździł samochodem i teraz dopytuje się czy dzięki takiej protezie również mógłby jeździć samochodem. Prosiłbym o propozycje, z podaniem ceny i nazwy poszczególnych protez oraz ich elementów składowych, bo wyczytałem tu że poszczególne elementy składowe również mają swoje ceny. Proszę również o ewentualne opinie na temat tych protez od osób, które je użytkują.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.167 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art