Poradniki do pobrania

UWAŻAJCIE

Więcej
2009/09/02 12:43 #7 przez ewcia33
ewcia33 odpowiedział w temacie: Re: UWAŻAJCIE
Znalazłam tez ciekawy artykul i co o tym myślicie?

translate.google.com/translate?hl=pl&...%26hs%3D2iU%26sa%3DG

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/09/01 17:06 #8 przez sunnyleg
sunnyleg odpowiedział w temacie: Re: UWAŻAJCIE
Hm, ostrożnym trzeba być w dzisiejszych czasach, bo to naprawdę różnie bywa. Ale... z tym zarabianiem na "nas" to bym już w tym przypadku nie przesadzała. No przecież to naturalne, że banki zdjęć (w potocznym znaczeniu) najzwyczajniej żyją ze sprzedaży swoich zasobów. A umówmy się, że z nami w roli głównej fotki także są potrzebne - firmom produkującym lub sprzedającym protezy, do kampanii informacyjnych itd. . Nie widzę powodu, aby akurat TAKIE zdjęcia miały być rozdawane za darmo - nie uważasz?

Pod tymi względami plus patrzenia na siebie-pokazywania ludziom i tworzenia aury - jesteśmy jednak ciągle gdzieś indziej, niż reszta Europy tzw. zachodniej czy innych kontynentów... Dobrze unikać też przegięć w drugą stronę, ale... akurat o pieniądze to bym się najmniej tutaj martwiła. Gdyby Ci nie chcieli zapłacić - też byś narzekała; płacą - za mało. Może ponegocjuj:)

Zresztą, przy takich sesjach podpisuje się zgodę na wykorzystanie zdjęć do konkretnych celów - to zwyczajnie można zastrzec.

Codziennie zaczynam od nowa...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/08/31 13:58 #9 przez ewcia33
ewcia33 odpowiedział w temacie: Re: UWAŻAJCIE
Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania.Ja swojego nie zmienię,bo jakby na to nie patrzeć zarabiają na niepełnosprawności a te 300 euro ,które proponują za sesję to żadne pieniądze,bo i tak nieźle zarobią na sprzedaży tych zdjęć.Z tego co wiem to Mina Cosmino i jej mąż pochodzą z Rumuniii a mieszkają w Niemczech ( to takie małe sprostowanie)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/08/28 10:37 #10 przez Marta
Marta odpowiedział w temacie: Re: UWAŻAJCIE
Droga ewcio33. Niepotrzebnie siejesz panikę. Wiem, że to może trochę podejrzanie brzmi, ale ja sama rok temu dostałam taki telefon z propozycją wzięcia udziału w takiej fotosesji robionej dokładniej przez osoby z tej firmy (dwuosobowej:). Miałam spore podejrzenia, ale w końcu zdecydowałam, że raz się żyje i zgodziłam się przyjechać, w szczególności że nie było problemów, żeby pojechał ze mną mój narzeczony. Osoby zajmujące się tą fotosesją (niemieckie małżeństwo) faktycznie pokryły wszelkie koszty przelotu i pobytu, a sama sesja mimo, że troszkę męcząca (trwała cały dzień i zrobiono mi kilka tysięcy zdjęć) była ciekawym doświadczeniem. Absolutnie sesja nie miała podtekstów erotycznych, sama decydowałam w czym chcę być fotografowana. Może u nas to dziwne, ale jak mi mówili na Zachodzie takie zdjęcia się bardzo dobrze sprzedają. Kasę za fotosesję dostałam od razu, tylko musiałam się zrzec praw do tych zdjęć. Chciałabym jeszcze dodać, że kobieta (Mina), która zapewne do Ciebie dzwoniła, sama jest osobą po amputacji udowej i brała udział w tej fotosesji (można ją zobaczyć na stronie www.ampworld.de - czyli ich oficjalnej stronie w zakładce Our Models, mnie tam też można zobaczyć:)). Małżeństwo zajmujące się tymi fotosesjami mówi płynnie po angielsku i niemiecku. Dla mnie to było ciekawe doświadczenie i pozwoliło mi bardziej zaakceptować siebie w "nowym wydaniu", po amputacji jestem dopiero 2 lata. Jak dla mnie faktycznie potrafili pokazać, że nadal jestem atrakcyjna laska:) Więc ja osobiście polecam, ciekawe doświadczenie i dobre pieniądze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/08/26 17:26 #11 przez ewcia33
ewcia33 stworzył temat: UWAŻAJCIE
Witajcie! czy któraś z Was otrzymała podobny email??

Czesc Ewcia ja jestem z niemczech i chce ci pomuc w sprawie twojej protezy jak mozerz to podaj mi twoj numer tele ja ci podaje moj emai'l adres: cosmina@vahrenholt.info jestesmy do twojej dyspozycji czekamy na odpowidz pozdrawiamy.

Po przeczytaniu tego pomyslałam sobie a co mi tam....dowiem się o co chodzi i podałam nr.tel.Na nastepny dzień zadzwoniła kobieta (rozmawiając po angielsku,że jest z Niemiec i że to ona napisała do mnie email) w związku z tym,że więcej rozumiem niż mówię zapytała,czy chciałabym rozmawiać z tłumaczem,więc ja na to,że tak i po godz. oddzwoniła do mnie Polka pokrótce opisując sytuacje,że ta firma zajmuje się modą i poszukują kobiety po amputacji ręki lub nogi.Za wszystko płacą oni dojazd sesja itd. plus 300 euro dla mnie.Pomyślałam tylko co to ma wspólnego z moją protezą a,że żyję już trochę na tym świecie to postanowiłam pobuszować po internecie i znalazłam ich stronkę,którą zresztą też mi podali w drugim emailu
translate.google.com/translate?hl=pl&...:official%26hs%3Dfby

i niby wszystko pięknie ładnie,ale jest tam cennik za oglądanie zdjęć i plików i to nie mała kasa bo około 400 euro za 6 m-cy co wzbudziło moje podejrzenia,bo kto placi za oglądanie amputantek.......??? to już sobie sami dopowiedzcie.Poza tym znalazłam gdzieś opis jakiejś dziewczyny,ktora tam podobno była i dziwnym trafem nacisk nakładali na odsłonięte części kończyn amputowanych!!?? Ok to tylko moje zdanie,ale może po przeczytaniu tego jakaś dziewczyna grubo się zastanowi ,zanim podejmie decyzję o pozowaniu,bo dla młodych kobiet to już jest atrakcyjna oferta...sesja zdjęciowa etc.Pozdrawiam wszystkich

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.470 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art