Forum

Poradniki do pobrania

Osoby deklarujące chęć współpracy przy zakładaniu stowarzysz

Więcej
2009/09/23 21:50 #19 przez oneblueleg
oneblueleg odpowiedział w temacie: Re: Osoby deklarujące chęć współpracy przy zakładaniu stowarzysz
Dopisuje sie goraco do pomocy dla stowarzyszenia, jestem z warszawy , do kogo sie mam zgłosic zeby zacząc działć, mam co najmniej trzech amputowanych kolegów z Warszawy które chetnie dołaczą. Mój telefon : 889 785 673

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/09/18 12:11 #20 przez jmwojt
jmwojt odpowiedział w temacie: Re: Osoby deklarujące chęć współpracy przy zakładaniu stowarzysz
Waldek, to dobrze ale jeszcze musi zadeklarowac sie kilka osob mam nadzieje ze kiedys nam sie uda jan

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/09/13 06:52 #21 przez Waldek
Waldek odpowiedział w temacie: Re: Osoby deklarujące chęć współpracy przy zakładaniu stowarzysz
Ja również jestem chętny do pomocy w zawiązaniu stowarzyszenia. Waldek

Vivaldi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/09/05 06:41 #22 przez tomek
tomek odpowiedział w temacie: Re: Osoby deklarujące chęć współpracy przy zakładaniu stowarzysz
Witam ponownie po długiej nieobecnosci tu na forum. Jeżeli jeszcze są wogóle chetni aby cos w tym kierunku zrobic - myslę że przez tak długi okres to mało, a właściwie znikoma ilość tu wpisała chęć aby powstało stowarzyszenie, wynika z tego że chyba sie nie uda ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/08/09 11:13 #23 przez jmwojt
jmwojt odpowiedział w temacie: Re: Osoby deklarujące chęć współpracy przy zakładaniu stowarzysz
kaasiat,niestety z braku chętnych do pracy i nie możnosci zebrania 15 osób w jednym czasie i miejscu nie powstalo stowarzyszenie,chociaz wielu chciałoby z stowarzyszenia korzystać.Moze ty masz jakis pomysł aby zmobilizować ludzi i ruszyc z miejsca.Pozdrawiam jan :cry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/08/06 17:08 #24 przez kaasiat
kaasiat odpowiedział w temacie: stowarzyszenie
jestem nowa, wlasciwie pierwszy dzien na tym forum, zainteresowala mnie informacja o stowarzyszeniu, ostatnie posty z tego, co widze sa dosc stare. jaki jest los tego stowarzyszenia?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.169 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art