Forum

Poradniki do pobrania

Osoby deklarujące chęć współpracy przy zakładaniu stowarzysz

Więcej
2011/09/28 05:44 #7 przez rober
rober odpowiedział w temacie: Re: Osoby deklarujące chęć współpracy przy zakładaniu stowarzysz
Witam. Jestem za powstaniem takiego stowarzyszenia.
Robert - okolice Piaseczna (Mazowieckie).

Pozdrawiam Robert

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/06/26 19:31 #8 przez bodzio2
bodzio2 odpowiedział w temacie: Re: Osoby deklarujące chęć współpracy przy zakładaniu stowarzysz
Serdecznie witam,mysle ze zalozenie stowarzyszenia to bardzo dobry pomysl popieram calkowicie,bo jak sami widzicie musimy sie borykac ze swoimi nie malymi problemami i niemożemy specjalnie na pomoc innych liczyc.Stowarzyszenie w którym moglibysmy sie zrzeszac napewno by było pomocne moglibysmy miec wpływ na politykę finansowa instytucji powolanych do pomocy takim osobom jak my,którzy walczymy nie tylko z bólem,slabosciami,ale takze z brakiem pieniędzy na protezy i to jest glówna bolaczka,nie wspomiam o innych problemach ajest ich b.dużo,pozdrawiam i zycze odwagi przecież to robimy dla siebie,dla lepszej egzystencji w społeczenstwie :!: :->

Żadna droga nie jest trudna, gdy idziemy razem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/06/08 20:39 #9 przez iskierka69
iskierka69 odpowiedział w temacie: Re: Osoby deklarujące chęć współpracy przy zakładaniu stowarzysz
Witam. Bardzo mnie zainteresował pomysł założenia stowarzyszenia. Jestem po amputacji i chcę należeć do stowarzyszenia. Proszę o więcej szczegółów. Nie wiem co się dzieje ale emaile które wysyłam do ludzi,wracają do mnie?

Ela

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/04/15 18:23 #10 przez aneczka37
aneczka37 odpowiedział w temacie: Re: Osoby deklarujące chęć współpracy przy zakładaniu stowarzysz
Jestem chętną osoba aby nalezec do takiego stowarzyszenia.Mam 38 lat jestem po amputacji obustronnej konczyn dolnych.Pozdrawienia z podkarpacia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/12/22 18:56 #11 przez tomek
tomek odpowiedział w temacie: Re: Osoby deklarujące chęć współpracy przy zakładaniu stowarzysz
Alawinx w odpowiedzi stowarzyszenie to organizacja która wyznacza sobie cele i prowadzi działalność, zgodnie z tymi celami określając je w statucie. Na czym polega praca ? Można przyrównać do zakładu produkcyjnego z biurem. W biurze spisujemy wszystkie sprawy, porządkujemy je, odpowiadamy zainteresowanym i oczywiście w wyniku tych spraw prowadzimy działalność ( w cudzysłowie produkcję ). Polega ona na zdobywaniu pieniędzy, sponsorów i przede wszystkim poznawaniu problemów indywidualnych i pomocy najbardziej potrzebującym. Stowarzyszenie różni się od fundacji chociaż na pierwszy rzut podobna organizacja lecz jest możliwość oddziaływania na powstające przepisy prawa, np przez opiniowanie. To tak w wielkim skrócie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/09/09 10:32 #12 przez jmwojt
jmwojt odpowiedział w temacie: Re: Osoby deklarujące chęć współpracy przy zakładaniu stowarzysz
alawinx,dawno nie zaglądałem na forum,dlatego dopiero dzisiaj czytam co nowego. odpowiadajac na twoje pytanie,musze powiedzieć że sprawa powolania stowarzyszenia to tudna rzecz,gdyz potrzebnych jest przynajmniej 15 osób które by byly chetne taką organizację zorganizowac w tym kilka osób społecznie deklarujących prowadzić takie stowarzyszenie. niestety z tym jest problem,ponieważ nie udalo sie nam zebrać w jednym czasie i miejscu tych 15 osób i do dzis jest tak jak jest.pozdrawiam jan

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.310 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art