Poradniki do pobrania

pomocy

Więcej
2015/06/03 22:18 #25 przez franek
franek odpowiedział w temacie: pomocy
Witaj po amputacji w szpitalu dostałem wózek inwalidzki, przyjechała jakaś Pani ,ja tylko podpisałem jakiś kwit do NFZ.Następnie po amputacji lekarz wystawi tacie wniosek na rehabilitacje i an proteze,z wnioskiem na protezę trzeba jechać na ul.Chałubińskiego w Warszawie tam podstęplują i wpiszą kwotę jaką NFZ zapłaci za protezę.Z tym wnioskiem do zakładu protetycznego ,wybrać protezę np,Nfz daje 4500,koszt protezy 10000 czyli o 5500 można się starać o dofinansowanie z PFRON tylko trzeba mieć z protezowni wstępny rachunek ale oni też wszystko powiedzą.Warszawa ul.GEN. ANDERSA 5 NIE PAMIĘTAM NR ALE przy kinie Muranów mogą dofinansować do 150% wartosci jaką przyznał NFZ.Dokumenty można pobrać jak również sie dowiedzieć o dofinansowanie ze strony PFRON .Pani z działu dofinansowania jest bardzo miła wszystko wytłumaczy dokładnie.Co do samochodu to nie wiem ale trzeba szukać na internecie.Pozdrawiam nie poddawać się ja c ukrxyca miażdzyca lewe podudzie amputowane, dużo chodzić i ćwiczyć drugą noge, nawet o kulach.Zycze dużo zdrowia!
The following user(s) said Thank You: malenstwowp

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/06/02 18:36 #26 przez malenstwowp
malenstwowp stworzył temat: pomocy
Witam Państwa bardzo.

Potrzebuje waszej pomocy. Za tydzień czasu w wyniku choroby ( cukrzyca, miażdżyca), mojemu ojcu amputują nogę powyżej kolana. Proszę pomóżcie mi co mam do załatwienia formalności, skąd zebrać i jak zebrać pieniądze na proteze. Co z samochodem, czy i gdzie można go przerobić. Jak z socjalami, rentami, grupa inwalidzką itp. Moi rodzice są bardzo biedni i muszę im jakoś pomóc. Ojciec jest już załamany psychicznie. Mieszkamy w piasecznie ( jak co). Proszę pokierujcie mną w tej długiej ciężkiej i krętej drodze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.428 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art