Forum

Poradniki do pobrania

przyczyny amputacji stopy cukrzycowej (między innymi)

Więcej
2010/11/28 16:27 #7 przez Maks73
Maks73 odpowiedział w temacie: Re: przyczyny amputacji stopy cukrzycowej (między innymi)

Witam wszystkich, jestem tu nowa na forum. Jestem po amputacji małego paluszka u stopy, ale w najbliższym czasie czeka mnie amputacja tejże stopy(cukrzycowej zresztą). Jestem leczona w specjalistycznej przychodni, których jest w Polsce obecnie chyba pięć. I tu od razu pochwalę się na czym polega "leczenie". Bywam w tej przychodni od 4 lat i jedynym środkiem zalecanym jest Octenisept tj. środek odkażający oraz aspiryna. Dlatego skutki tego leczenia są takie a nie inne. Jakie leczenie takie efekty tzn. amputacja. Też gdzieś czytałam, że amputacja to jest ten wariant oszczędnościowy i jest taniej.


Z tego co mi wiadomo, to dobrym narzędziem w walce ze stopą cukrzycową jest naświetlanie lampą Bioptron. Oczywiście zakup takiego urządzenia wiąże się z wydatkiem ok 3000 tys złotych, ale słyszałem wiele pozytywnych opinii na ten temat włącznie z uratowaniem stopy przed amputacją. Ula - spróbuj się skontaktować z jakims przedstawicielem Zeptera z Trójmiasta - bo Bioptron jest produktem zepterowskim, no i oczywiście z jakimś niezależnym od Zeptera lekarzem, który by sie mógł wypowiedzieć na ten temat.
Temat został zablokowany.
Więcej
2010/11/28 00:00 #8 przez ula
ula odpowiedział w temacie: Re: przyczyny amputacji stopy cukrzycowej (między innymi)
Witam wszystkich, jestem tu nowa na forum. Jestem po amputacji małego paluszka u stopy, ale w najbliższym czasie czeka mnie amputacja tejże stopy(cukrzycowej zresztą). Jestem leczona w specjalistycznej przychodni, których jest w Polsce obecnie chyba pięć. I tu od razu pochwalę się na czym polega "leczenie". Bywam w tej przychodni od 4 lat i jedynym środkiem zalecanym jest Octenisept tj. środek odkażający oraz aspiryna. Dlatego skutki tego leczenia są takie a nie inne. Jakie leczenie takie efekty tzn. amputacja. Też gdzieś czytałam, że amputacja to jest ten wariant oszczędnościowy i jest taniej.
Temat został zablokowany.
Więcej
2008/12/21 09:41 #9 przez jmwojt
jmwojt odpowiedział w temacie: Re: przyczyny amputacji stopy cukrzycowej (między innymi)
tomek, masz dobry pomysł,szkoda,że nie mozna tego zrobić jeszcze w tym roku,ale trzeba o tym pomyslec.pozdrawiam cię jan ;-)
Temat został zablokowany.
Więcej
2008/12/20 19:58 #10 przez tomek
tomek odpowiedział w temacie: Re: przyczyny amputacji stopy cukrzycowej (między innymi)
Witaj Janek bardzo mnie to cieszy . Aż brak mi słów żeby wypowiedzieć jak się z tej wiadomości cieszę. Tak naprawdę to należało by się spotkać w Ortocentrum na małej wigilii i podziękować za wszystkie miłe rzeczy co nas spotkały. Wiem już za pużno. Ale musimy zorganizować za to w pierwszych dniach stycznia z Anią spotkanie pożyczyć szczęścia i dalej brnąć naprzeciw przeszkodą. ;-)
Temat został zablokowany.
Więcej
2008/12/19 12:25 #11 przez jmwojt
jmwojt odpowiedział w temacie: Re: przyczyny amputacji stopy cukrzycowej (między innymi)
tomek,czas na nas. może trzeba walczyć o utworzenie stowarzyszenia?własnie wróciłem z centr.onkol.badania tomograficzne płuc wykazaly,że lek zadziałał,teraz czekam na badania,kości,aby i tu było dobrze.zrobiło mi sie razniej .pozdrawiam jan :lol:
Temat został zablokowany.
Więcej
2008/12/18 19:40 #12 przez tomek
tomek odpowiedział w temacie: Re: przyczyny amputacji stopy cukrzycowej (między innymi)
Janek ale kto powie STOP urzednikom .................................................................
Temat został zablokowany.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.230 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art