Poradniki do pobrania

otarcia

Więcej
2010/10/27 15:32 #7 przez postronna
postronna odpowiedział w temacie: Re: otarcia
Ale skóra zagoiła się akurat po stosowaniu tych maści czy w jakiś inny sposób np. oszczedzanie tego miejsca. Ograniczenie używania protezy. U nas to raczej niemożliwe. Ciagły ruch, uczelnia raczej nie pozwala na to.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/10/27 00:28 #8 przez tomek72
tomek72 odpowiedział w temacie: Re: otarcia
Witam, mam podobny problem od paru lat (4), po amputacji był przeszczep skóry niestety niedokładny. Od paru miesięcy mam spokój skóra się zagoiła. Po długim chodzeniu w protezie odparza się to miejsce ale jest zdecydowanie lepiej, jest taka maść o nazwie Linomag produkowana przez polski herbapol. Stosuję ją rano, godzine przed nałorzeniem protezy i wieczorem przed snem. Możesz taż spróbowac z maścią Sudokrem, wszystko kupisz w aptece bez recepty. Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/10/26 18:11 #9 przez postronna
postronna stworzył temat: otarcia
Witam.
Nie jestem po amputacji tylko ktoś mi bliski. Amputacja jest na poziomie podudzia a operacja przeprowadzona była ostatniego miesiaca 2009 roku, na skutek silnego powypadkowego urazu. Kikut byl pokryty przeszczepem i ma wiele zgrubialych blizn. Byly problemy z gojeniem sie i obecnie jeszcze w jednym miejscu na bliznie caly czas pozostaje niedogojone otarcie. Własciwie wyglada jak odparzenie. Juz nie wiemy jak to wyleczyc. Czy to normalne ze w dalszym ciagu to miejsce nie chce sie goic. Lekarze twierdza ze dopiero po ok. roku czasu wszystko powinno byc dobrze wygojone. Ale jest to naprawde uciazliwe i ogranicza mozliwosci chodzenia. Ktos moze nam pomoc? To normalne?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.269 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art