Poradniki do pobrania

Proszę o poradę

Więcej
2011/04/18 21:55 #7 przez ula
ula odpowiedział w temacie: Re: Proszę o poradę
Witam, mam takie pytanie, czy ktoś kupował jeden but lub jeden kapeć? Jeśli tak to gdzie?Tak się właśnie zastanawiałam czy istnieje taka możliwość. Byłoby o połowę taniej.Proszę o potraktowanie mojego pytania poważnie, bez podtekstów. Pozdrawiam ULa.
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/02/11 16:27 #8 przez qasso
qasso odpowiedział w temacie: Re: Proszę o poradę
Dziękuję cycuss,za poradę,mi też nie chce się wierzyć ,że do trzech lat i koniec.
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję. :lol:

qasso
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/02/11 16:15 #9 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Re: Proszę o poradę
Witaj
Każda protezę którą masz jest twoją własnością i nie należy jej się pozbywać zawsze może się przydać nawet jak sobie zrobisz drugą bo jest taka możliwość ,że jak starą protezę dodasz do zakładu protetycznego istnieje taka możliwość że twoje części trafią do innego pacjęta teoretycznie bo lej protezowy to idzie do kosza ale resztę części metalowych można zawsze wykorzystać a nawet ty możesz sobie zrobić nowy lej protezowy i dalej w tych częściach chodzić
Tu co piszesz to po prostu ten protetyk pewnie niema co robić i namawia cię do zrobienia nowej protezy , skoro twierdzisz że się dobrze czujesz w starej protezie i nie masz powodów do robienia nowej , to po prostu nie rób protezy dopiero jak zajdzie taka potrzeba.
pozdrawiam
termin następnej protezy dotyczy się NFZ oni będą się cieszyli ze nie robisz
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/02/11 12:19 #10 przez qasso
qasso odpowiedział w temacie: Re: Proszę o poradę
Witaj,nie bardzo rozumiem"jedynie ucieka ci termin następnej protezy"
do czego się to tyczy(NFZ ?).Mój protetyk to argumentuję (3 lata) noszenia. a co z tą
zostaje moja jako zapasowa?Nie mam potrzeby wymiany w mojej ocenie, czy ktoś oddaje poprzednią w protezowni.Czy jak kupiona jest twoją własnością,wiem że to trochę dziwne pytanie.
Pozdrawiam cycussa :-)

qasso
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/02/11 12:07 #11 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Re: Proszę o poradę
Witam serdecznie
Jeżeli chodzi o protezę nie musisz wymieniać protezy jeśli nie musisz chyba ze masz taka potrzebę , jedynie ucieka ci termin następnej protezy ale w każdym czasie możesz ja wziąć , na dzień dzisiejszy NFZ daje protezy ale co będzie później to nie wiadomo czy będzie trzeba płacić w całości za protezę to jest twoja decyzja czy chcesz protezę czy nie chcesz teraz
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/02/11 11:39 #12 przez qasso
qasso odpowiedział w temacie: Re: Proszę o poradę
Witam serdecznie ,potrzebuję porady od osób z doświadczeniem.
Ja miąlem amputowaną nogę ,chodzę na protezie już ostatecznej,niedługo mijają trzy lata ,mam pytanie co zrobić w przypadku,gdy mija okres użytkowania,protetyk mówi o nowej a co robić z poprzednią,kosztowała masę kaski i nie uważam,że jest już nieużyteczna.Czy każdy, nosi tylko 3 lata,jak to wygląda od strony amputowanych,czy nie jest to naciąganie na kasę.Znam ludzi którzy mają protezę wiele lat i funkcjonują.
Proszę o poradę i serdecznie pozdrawiam amputowanych :-D :-D :-D :-D

qasso
Temat został zablokowany.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.268 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art