Forum

Poradniki do pobrania

Pierwsza wizyta u protetyka

Więcej
2008/08/03 03:33 #13 przez ozonela
ozonela odpowiedział w temacie: Re: Pierwsza wizyta u protetyka
Ja rozumiem, że pierwsza proteza to proteza tymczasowa bez zginanego kolana. Po amputacji zostało mi 3/4 uda. Czy proteza będzie przymocowywana w pasie? Tak przynajmniej poinformowała mnie siostra zmieniająca opatrunki, ponieważ uczyła mnie bandażowania przez pas. Mam kolejne pytanie, czy będę mogła nosić buty na wysokich obcasach, ponieważ oprócz adidasów na płaskiej podeszwie innych nie mam. Czy na pierwsze spotkanie z protetykiem już muszę dostarczyć papiery o dofinansowaniu protezy z NFZ? Czy do pierwszej protezy dopłaca się z własnej kieszeni i jakiego rzędu jest to kwota? Pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/08/02 16:52 #14 przez tomek
tomek odpowiedział w temacie: Re: Pierwsza wizyta u protetyka
Ozonela bez obaw protetyk nie gryzie ;-) pewnie obejrzy kikuta , zmierzy porozmawia. Jeżeli masz skerowanie , zlecenie na protezę to pewnie dowód lub książeczkie zdrowia należy wziąść i oczywiście znać swój NIP. W protezie nie wyjdziesz bo należy ją zrobić. Każdą protezę robi się indywidualnie ( kikut każdego z nas się różni ) ale pewnie zrobi odcisk i powie kiedy masz przyjść po odbiór. Buty potrzebne są bardziej przy odbiorze protezy ale skoro każe wziąść to weś. I z uśmiechem każdy dzień jest coraz lepszy a uśmiech pozwala nam zapomnieć o stresach. Życzę powodzenia Tomek :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/08/02 04:36 #15 przez ozonela
ozonela stworzył temat: Pierwsza wizyta u protetyka
Za 3 tygodnie jadę pierwszy raz do protetyka. Jestem pełna obaw. Oprócz tego, że mam zabrać ze sobą buty nie wiem nic. Jakie dokumenty muszę mieć przy sobie? Jak przebiega ta pierwsza wizyta? Czy coś już jest robione, czy to tylko rozmowa wstępna? Czy mogę liczyć, że tego samego dnia wyjdę z gotową protezą? Z góry dziękuję za pomoc!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.172 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art