Forum

Poradniki do pobrania

Pierwsza wizyta u protetyka

Więcej
2011/06/30 21:04 #7 przez Piotrek
Piotrek odpowiedział w temacie: Re: Pierwsza wizyta u protetyka
Witaj

DO którego zakłądu się wybierasz ??
Może uda mi się pomóc.:)

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/06/30 15:31 #8 przez bodzio2
bodzio2 odpowiedział w temacie: Re: Pierwsza wizyta u protetyka
Serdecznie witam,czy moze ktos już korzystał z usług protetyków w KORFANTOWIE? pytam bo czeka mnie wizyta i niewiem jak sobie poradzą ze mną / mam amputowane obydwie konczyny na wysokosci ud kikuty mam krótkie 18 cm. i 22 cm. POZDRAWIAM :-(

Żadna droga nie jest trudna, gdy idziemy razem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/08/07 00:49 #9 przez ozonela
ozonela odpowiedział w temacie: Re: Pierwsza wizyta u protetyka
Czy ta stopa gwarantująca samodzielną zmianę ustawienia przez użytkownika może być już zamontowana w protezie tymczasowej?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/08/04 07:08 #10 przez darek
darek odpowiedział w temacie: Wysokosć obcasa ...
quote="ozonela"]Mam kolejne pytanie, czy będę mogła nosić buty na wysokich obcasach, ponieważ oprócz adidasów na płaskiej podeszwie innych nie mam. Czy na pierwsze spotkanie z protetykiem już muszę dostarczyć papiery o dofinansowaniu protezy z NFZ? Czy do pierwszej protezy dopłaca się z własnej kieszeni i jakiego rzędu jest to kwota? Pozdrawiam![/quote]

Stopy protezowe produkowane są na określony obcas (najczęściej 10 , 19 mm) i w zasadzie najlepiej jest wybierać obuwie o podobnej wysokości obcasa. Oczywiście jeśli różnica to kilka milimetrów do centymetra to protetyk może sobie z tym poradzić poprzez odpowiednie ustawienie protezy. Niestety do momentu kolejnej wizyty u protetyka musimy używać określonego typu obuwia, lub pogodzić się z mniejszymi lub większymi niedogodnościami podczas chodzenia jeśli założy buty z obcasem zdecydowanie niższym lub wyższym. Rozwiązaniem może być specjalna stopa gwarantująca samodzielną zmianę ustawienia przez użytkownika.
www.ortocentrum.com.pl/html/pol/produkty...e/stopy.html#elation
Pozdrawiam

Technik Ortopeda

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/08/03 14:06 #11 przez tomek
tomek odpowiedział w temacie: Re: Pierwsza wizyta u protetyka
Ozonella ja otrzymałem proteze tu w Konstancinie i tu zakład który robi mieści się z kasztami protez tymczasowych w całośći myślę że u was jest taksamo.
Od kwietnia tego roku na skarpetki do protez dopłacamy 48 złotych. Z papierami to ja otrzymałem zlecenie na protezę od lekarza potrzebny był dowód osobisty i mój NIP,
U was może trochę się róznić ale napewno wszytko Ci powiedzą na wizycie . Jak czegos ci zabraknie to w czasie wykonywania protezy uzupełnisz. Powodzenia ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/08/03 14:05 #12 przez tomek
tomek odpowiedział w temacie: Re: Pierwsza wizyta u protetyka
Ozonella ja otrzymałem proteze tu w Konstancinie i tu zakład który robi mieści się z kasztami protez tymczasowych w całośći myślę że u was jest taksamo.
Od kwietnia tego roku na skarpetki do protez dopłacamy 48 złotych. Z papierami to ja otrzymałem zlecenie na protezę od lekarza potrzebny był dowód osobisty i mój NIP,
U was może trochę się róznić ale napewno wszytko Ci powiedzą na wizycie . Jak czegos ci zabraknie to w czasie wykonywania protezy uzupełnisz. Powodzenia ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.444 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art