Forum

Poradniki do pobrania

Proszę o pomoc,jestem zagubiona!!!

Więcej
2012/11/27 06:00 #19 przez Piotr
Piotr odpowiedział w temacie: Re: Proszę o pomoc,jestem zagubiona!!!
Mario-ja jestem po amputacji już 24 lata(udo i podudzie)chodzę i jestem całkowicie samodzielny,chociaż mam zwykłe tanie protezy.Często widuję faceta,który chodzi o kulach i jednej nodze(nie wiem dlaczego nie nosi protezy).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/26 22:41 #20 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Proszę o pomoc,jestem zagubiona!!!

Hieny juz sie odezwaly:

Co do protezy to mogę polecić naprawdę dobrą i niedrogą z warszawy.jak chcesz szczegóły to zadzwoń 501650464. Podam ci wszystkie namiary i powiem gdzie i jak załatwiać refundację.

Jak zwykle przy takich „ofertach” nowy forumowicz i jego pierwszy post :-(

Mario, wez pod uwage to, co napisal @wlodek - na kupno protezy masz jeszcze czas. Nie reaguj na razie na propozycje handlarzy.

@lidi ma racje, wykorzystajcie oboje (Twoj tata i Ty) pomoc psychologa.
My wszyscy (amputowani) przechodzilismy trudne chwile, ale one mijaja. Pokaz tacie, ze z proteza mozna funkcjonowac, ale na to trzeba czasu i cierpliwosci. Na youtube znajdziesz sporo filmow, ktore Twego tate moglyby podbudowac, jak chocby ten, faceta po piecdziesiatce:


I nie pozwol wmowic tacie, ze ten facet na filmie chodzi dlatego tak dobrze, bo ma droga proteze. Znam go osobiscie. Ze zwykla mechaniczna proteza chodzil niemal tak samo dobrze.

Trzymaj sie. Jak widzisz po odzewie forumowiczow – nie jestes sama.
m.

Zgadza się ja na zwyklej mechanicznej , w dodatku jedna oś , chodzę prawie plynnie , no może ostatnio , trochę gorzej bo lej mam juz do wymiany , no ale fachman protetyk z wawki powiedział że to moje kolano jest nic nie warte , bo sam je kupiłem , a nie od niego:) i jeszcze jedno : otto bock nie jedyna firmą na swiecie która robi elementy protez !!! ciekawi mnie jaka marżę sobie licza protetycy...bo handlarze to wiem , mam konto na ebay:) wiekszośc części z drugiej ręki jest z usa i niemiec.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/26 22:04 #21 przez maciek
maciek odpowiedział w temacie: Re: Proszę o pomoc,jestem zagubiona!!!
Hieny juz sie odezwaly:

Co do protezy to mogę polecić naprawdę dobrą i niedrogą z warszawy.jak chcesz szczegóły to zadzwoń 501650464. Podam ci wszystkie namiary i powiem gdzie i jak załatwiać refundację.

Jak zwykle przy takich „ofertach” nowy forumowicz i jego pierwszy post :-(

Mario, wez pod uwage to, co napisal @wlodek - na kupno protezy masz jeszcze czas. Nie reaguj na razie na propozycje handlarzy.

@lidi ma racje, wykorzystajcie oboje (Twoj tata i Ty) pomoc psychologa.
My wszyscy (amputowani) przechodzilismy trudne chwile, ale one mijaja. Pokaz tacie, ze z proteza mozna funkcjonowac, ale na to trzeba czasu i cierpliwosci. Na youtube znajdziesz sporo filmow, ktore Twego tate moglyby podbudowac, jak chocby ten, faceta po piecdziesiatce:


I nie pozwol wmowic tacie, ze ten facet na filmie chodzi dlatego tak dobrze, bo ma droga proteze. Znam go osobiscie. Ze zwykla mechaniczna proteza chodzil niemal tak samo dobrze.

Trzymaj sie. Jak widzisz po odzewie forumowiczow – nie jestes sama.
m.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/26 21:06 #22 przez marcin1
marcin1 odpowiedział w temacie: Re: Proszę o pomoc,jestem zagubiona!!!
Witaj. Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej. Głowa do góry, będzie dobrze.tato potrzebuje czasu żeby się oswoić z nową sytuacją. Co do protezy to mogę polecić naprawdę dobrą i niedrogą z warszawy.jak chcesz szczegóły to zadzwoń 501650464. Podam ci wszystkie namiary i powiem gdzie i jak załatwiać refundację.
pozdrawiam MM

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/25 18:49 #23 przez mariagajor
mariagajor odpowiedział w temacie: Re: Proszę o pomoc,jestem zagubiona!!!
ja wiem,ale jest mu trudno napewno przez to,dzis jeździł troszkę na wózku i zaczął powoli podnosić kikut,ja starałam się go dopingować i chwaliłam,mówiłam,że jestem dumna z niego,że jak tak dalej będzie zdeterminowany to stanie na nogi szybciej niż myśli,widziałam,że go to podnosi na duchu,były też ciężkie momenty dziś,ale trochę lepiej niż wczoraj,może też kwestia pielęgniarek,wkońcu dziś były jakieś inne ludzkie panie,które również go motywowały

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/25 18:32 #24 przez lidi
lidi odpowiedział w temacie: Re: Proszę o pomoc,jestem zagubiona!!!
Nawet gdyby miał cukrzycę, to nie jest powiedziane, że jego choroba będzie miała taki sam przebieg jak choroba innego pacjenta.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.193 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art