Forum

Poradniki do pobrania

Proszę o pomoc,jestem zagubiona!!!

Więcej
2012/11/25 12:05 #25 przez mariagajor
mariagajor odpowiedział w temacie: Re: Proszę o pomoc,jestem zagubiona!!!
wiecie co jest najgorsze?jego przyjaciel pół roku temu miał amputowaną jedną nogę,po miesiącu drugą i 2 tygodnie po 2 operacji zmarł.....i żadne moje słowa,że on miał cukrzycę a tato nie ,nie pomagają,dziś jadę popołudniu to dam wam znać jak minął kolejny dzień(dzięki bogu na sali ma młodych chłopaków,którzy chętnie mu pomagają,uspokajając mnie,że oni się nim zajmą,a ja mam się nie denerwować :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/25 11:56 #26 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Proszę o pomoc,jestem zagubiona!!!
ok

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/25 11:30 #27 przez lidi
lidi odpowiedział w temacie: Re: Proszę o pomoc,jestem zagubiona!!!
Piotr nie strasz dziewczyny, jest wystarczająco przestraszona. KAżdy z nas jest inny i inaczej przechodzi amputację. Wcale nie musi być tak, że są problemy z raną pooperacyjną.
Mario spokojnie. Pochodzicie z Poznania, a tam są dobrzy lekarze i jest na miejscu jedna z najlepszych firm protetycznych. Myślę , że kiedy Twój tata będzie na rehabilitacji, to tam uzyska odpowiednie informacje co do dalszego postępowania. Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość, bo początki zawsze są trudne. Dobrze, że Twój tata rozmawia z psychologiem. Ty też powinnaś to zrobić.
Wydaje mi się , że Twojemu tacie pomogła by osobista rozmowa z osobą po amputacji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/24 22:06 #28 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Proszę o pomoc,jestem zagubiona!!!
w moim przypadku , było tak ze ja nie czułem kikuta przez kilka dni , dopiero po kilku dniach wrócilo czucie , mnie dokuczał ból fantomowy....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/24 19:45 #29 przez mariagajor
mariagajor odpowiedział w temacie: Re: Proszę o pomoc,jestem zagubiona!!!
Dziękuję za rady ogromnie,dziś powstały nowe problem tata się załamał i to kompletnie,cały czas popłakuje i moje słowa pociechy ani żadne inne nie dają skutku,poprosiłam lekarzy o psychologa może on coś wskóra,kolejny problem to ból mianowicie mówi,że dziś okropnie go boli kikut,a najbardziej ten dren,szwy dodają kolejny dyskomfort,pielęgniarki go wyzywają,że się nie kładzie na boki on mówi,że nie może bo go boli i tak w kółko,a ja niewiem co robić,właśnie przyjechałam ze szpitala i aż się rozbeczałam z tej bezsilności,że niewiem jak mu pomóc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/24 17:30 #30 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Re: Proszę o pomoc,jestem zagubiona!!!
Proteza tymczasowa jest pierwszym zaopatrzeniem limit nfz 1000 zl jeżeli tacie nie będzie się podobała to może iść do lekarza o wspinanie protezy stałej limit nfz to 2800 raz na 3 lata pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.206 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art