Poradniki do pobrania

kolano KX06

Więcej
2013/03/19 20:13 #7 przez maciek
maciek odpowiedział w temacie: Re: kolano KX06
Tomek, dzieki za wyjasnienie, tak zreszta myslalem, ze KX06 uzywasz do biegania.
Sam uzywam "resora" podobnego do tego ze zdjecia:

www.google.de/imgres?q=wojtek+czyz&h...start=56&ndsp=30

Nie byloby Ci latwiej z tym biegac? Widzialem KX06 w akcji.Mialem wrazenie, ze mogloby swietnie funkcjonowac w biegach narciarskich.
Probowales "resora" ?

Pozdrawiam. m.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/17 23:18 #8 przez tomek72
tomek72 odpowiedział w temacie: Re: kolano KX06
Maćku, posiadam dwie protezy, KX6-lej podciśnieniowy- stopa FlexRun, ten zestaw służ mi do biegania, trenuję biegi długodystansowe (PółMaraton, Maraton) C-Leg- lej podcisnieniowy- stopa VariFlex, tego zestawu używam na co dzień. Powracając do tematu Systemu Vccume w kwietniu sam będę miał okazję wypróbować. W USA ten system jest często stosowany przy amputacjach po niżej kolana jak i powyżej kolana. Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/17 16:45 #9 przez wronka
wronka odpowiedział w temacie: Re: kolano KX06
Użuwam leja typu MAS i linera Iceross Seal-In X5. Mam bardzo długi kikut i szukam kolana, które w miarę możliwości nie będzie za bardzo wystawać w porównaniu z moją nogą a da mi możliwość np. naprzemiennego schodzenia ze schodów

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/16 19:48 #10 przez maciek
maciek odpowiedział w temacie: Re: kolano KX06

Ja Osobiście używam tego kolana z lejem podciśnieniowym

tomek72,
to jakiego kolana Ty w koncu uzywasz? Troche sie pogubilem, bo 4 dni temu pisales:

cały czas chodzę na c-legu

Uzywasz Endolite KX06 do biegania?
Dlaczego?
Endolite KX06 to dobre i aktywne kolano, ale trudno byloby nim zastapic prawdziwe kolano do biegania. Przynajmniej tak mi sie dotad wydawalo?

Poza tym wydaje mi sie, ze wskazowka:

Możesz zamówić liner lub lej nowej generacji tz.vaccume system. Ten ostatni ma specjalną automatyczną pomkę wysysającą powietrze z wewnętrznej częsc leja

nie u kazdego zdalaby egzamin. Lej nie ma nic wspolnego z modelem kolana. Zalezy od kikiuta.
Musimy uwazac udzielajac takich wskazowek poczatkujacym amputowanym.

Pozdrawiam. m.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/16 18:27 #11 przez tomek72
tomek72 odpowiedział w temacie: Re: kolano KX06
Powracają do tematu, kolana KX6, musisz zwrócić uwagę na dobrze zrobiony lej. Ja Osobiście używam tego kolana z lejem podciśnieniowym, musi być idealnie dopasowany. Możesz zamówić liner lub lej nowej generacji tz.vaccume system. Ten ostatni ma specjalną automatyczną pomkę wysysającą powietrze z wewnętrznej częsc leja. Regulacja podciśnienia następuje automatycznie. I bardzo istotna zecz lej jest niżej profilowany. Niemasz nieprzyjemnego uczucia przy pachwinie, ponieważ jest krótrzy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/12 14:24 #12 przez wronka
wronka odpowiedział w temacie: Re: kolano KX06
No właśnie o to mi chodzi. Jestem na etapie kompletowania części do mojej pierwszej i narazie jedynej protezy. Muszę dużo chodzić po nie równym terenie (dużo górek itp.). Więc zastanawiam się czy to kolano by się sprawdziło w życiu codziennym a w miarę nabierania przeze mnie umiejętności będę mógł wykorzystywać możliwości tego kolana np. na pierwszy wypad w gór lub wycieczkę rowerową . Wiadomo, że będę je musiał przetestować ale narazie nie mam takiej możliwości. Obecnie testuje 3r80 i jestem z niego zadowolony ale może macie jakieś porównanie? Jeżeli jest to w ogóle możliwe

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.346 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art