Forum

Poradniki do pobrania

amputacja kończyny dolnej lwej powyżej kolana

Więcej
2013/06/26 20:33 #1 przez jadwigaan
jadwigaan odpowiedział w temacie: Re: amputacja kończyny dolnej lwej powyżej kolana
Mąż jest 3 dni po amputacji lewej nogi powyżej kolana.Jest bardzo dzielny i boję się aby nie popsuć czegoś.Jaki wózek inwalidzki?Czy aluminiowy jest lepszy?Mieszkamy na 1-m piętrze i musiałabym znosić ten wozek.Jaką protezę tymczasową?Kasy mamy bardzo mało ale jak trzeba to coś wymyślę.Każda porada się liczy!!

jadwiga i andrzej

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/01/30 14:40 #2 przez GNIEWKO
GNIEWKO odpowiedział w temacie: Re: amputacja kończyny dolnej lwej powyżej kolana
Eywaa,
Witam .Ja mam protezę udową a zrobili mi ją w Siemianowicach Śląskich.
Firma jest spoko a ja się na nich nie zawiodłem. Żadna proteza nawet najlepsza to nie to samo co własna noga a o tym warto pamiętać przy pierwszej protezie ,z czasem jest trochę łatwiej.
Jak tylko będzie dobrze zrobiony lejek to na pewno będziesz zadowolona- jest najważniejszy. ;-)

Siemanko!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/01/29 11:46 #3 przez Eywaa
Eywaa odpowiedział w temacie: Re: amputacja kończyny dolnej lwej powyżej kolana
Witam was :) w listopadzie zeszłego roku amputowano mi nogę zaraz nad kolanem z powodu raka. Przyjełam to w miarę ze spokojem bo i tak noga była niesprawna od kilku lat i już nigdy by nie była, a do tego strasznie bolała :-/ Teraz czekam aż kikut się zagoi i będę mogła zacząć hartować go do pierwszej protezy. Wiem że te pierwsze państwowe protezy są nie za specjale i dla tego już zbieram na coś lepszego. Moje pytanie to gdzie na śląsku są najlepsi protetycy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/01/28 02:00 #4 przez tomek72
tomek72 odpowiedział w temacie: Re: amputacja kończyny dolnej lwej powyżej kolana
Witam was,chciałem nawiązać do tematu poruszoneg przez Ektone.Jestem trzeci rok po amputacji lewej nogi powyżej kolana....przejdę do konkretów,pół roku po operacji
chodziłem o kulach, spowodowane było to tym że jedno miejsce goiło sie strasznie powoli ale w miedzy czasie przechodziłem rechabilitacje tz. ćwiczenia siłowe. Chodziłem
równiesz na basen i powiem ci że bardzo mi to pomogło w odzyskaniu masy mięśniowej
amputowanej nogi.Dziś jeste b.aktywny.Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/01/19 09:17 #5 przez Bogusia853
Bogusia853 odpowiedział w temacie: Re: amputacja kończyny dolnej lwej powyżej kolana
Wiesz co Strasznieobcięty,Ektona potrzebuje rady-pomocy a nie sarkazmu,bo tego to akurat mamy dosyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/01/19 03:42 #6 przez strasznieobciety
strasznieobciety odpowiedział w temacie: Re: amputacja kończyny dolnej lwej powyżej kolana
nie ma sie czego bac utna i po klopocie , lepiej sie przygotuj na ,,schody,, z dofinansowaniem na protki...........to dopiero bedzie wyczyn rentka 700 zeta a chodzic na otto bocku sie chce........ :-P :-P :-P :-P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.476 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art