Forum

Poradniki do pobrania

amputacja kończyny dolnej lwej powyżej kolana

Więcej
2008/02/19 18:32 #13 przez Optymistka
Optymistka odpowiedział w temacie: Re: amputacja kończyny dolnej lwej powyżej kolana
Janie znalazles sie w bardzo trudnej a zarazem przykrej sytuacji.
Stoisz jakby na takiej krawędzi ... i nie wiesz co zrobic.
Jesli lekarze mowia Ci tak to ja raczej bym tak postapila.
Ja tez jestem po amputacji i wiem co czujesz ....
Ale musisz PAMIETAĆ !!! Że życie masz [glow=red:b032bb4059]TYLKO JEDNO[/glow:b032bb4059] [glow=red:b032bb4059]!!!![/glow:b032bb4059]

A bez nog tez mozna żyć - ja mam znajomych co nie maja obu nog i ciesza sie życiem .

"Nigdy nie rozmawiaj z głupkiem ...
Bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu ...
A potem pokona Cię swoim doświadczeniem..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/02/19 18:30 #14 przez ewcia33
ewcia33 odpowiedział w temacie: Re: amputacja kończyny dolnej lwej powyżej kolana
Witam myślę,że nikt nie jest w stanie Ci nic doradzić,czy to bliska osoba ,czy obca,bo z tego co piszesz sprawa jest przesądzona a jedyny wpływ jaki masz to kiedy się poddać amputacji. W moim przypadku było trochę podobnie,bo miałam zapalenie kości i mogłam odwlekać amputacje,ale ból był nie do zniesienia i moje pytanie do lekarza brzmiało:czy po amputacji będzie mniej bolało? i lekarz powiedział,że tak i z ciężkim sercem podpisałam zgodę na amputacje.Byłam o tyle w lepszej sytuacji,że straciłam jedną nogę a Ty możesz stracić dwie i jest to niewątpliwie tragedia,ale też szansa,że nie stracisz życia.Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/02/19 13:19 #15 przez Zdanowicz Jan
Zdanowicz Jan odpowiedział w temacie: Re: amputacja kończyny dolnej lwej powyżej kolana
Jestem po wizycie o której wspominałem.Jakąś odpowiedż od naczyniowca otrzymałem-tak długo mogę mieć te swoje nogi póki nie wystąpi zakażenie,które będzie zagrażało zatruciem całego organizmu.Z tej strony wiem na czym stoję,jest jeszcze jedno ale-jak długo mogę brać leki przeciwbólowe abym się od nich nie uzależnił.Może dojść do tego że nóg nie uratuję a stanę się ćpunem uzależnionym od narkotyków.Powiem w prost -problemów ze swoim zdrowiem mam po sam czubek głowy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/02/19 11:29 #16 przez pmpb
pmpb odpowiedział w temacie: Re: amputacja kończyny dolnej lwej powyżej kolana

Na dobrą sprawę rodzina mi w tym nie pomoże,z tego względu że gilotyna nad moimi nogami wisi z powodu chorób układu krążenia.W ubiegłym tygodniu na trzy wizyty u lekarzy,dwie zakończyły się pytaniem czy już podjąłem decyzję o amputacji.Jutro jadę do naczyniowca,spróbuję się dowiedzieć jak długo mogę przeciągać-odsuwając w czasie moment definitywnej decyzji.Leki przeciwbólowe tylko odsuwają problem,nie leczą niczego.Przed definitywną decyzją nie ucieknę.


Witam ponownie!
Wszystko zrozumiałem i współczuję.
Pozdrawiam.
P.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/02/18 21:40 #17 przez Zdanowicz Jan
Zdanowicz Jan odpowiedział w temacie: Re: amputacja kończyny dolnej lwej powyżej kolana
Na dobrą sprawę rodzina mi w tym nie pomoże,z tego względu że gilotyna nad moimi nogami wisi z powodu chorób układu krążenia.W ubiegłym tygodniu na trzy wizyty u lekarzy,dwie zakończyły się pytaniem czy już podjąłem decyzję o amputacji.Jutro jadę do naczyniowca,spróbuję się dowiedzieć jak długo mogę przeciągać-odsuwając w czasie moment definitywnej decyzji.Leki przeciwbólowe tylko odsuwają problem,nie leczą niczego.Przed definitywną decyzją nie ucieknę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/02/18 12:32 #18 przez pmpb
pmpb odpowiedział w temacie: Re: amputacja kończyny dolnej lwej powyżej kolana

Witam wszystkich odwiedzających te strony.Mam mały wielki problem-jestem na ostatniej prostej przed amputacją obu kończyn dolnych powyżej kolan.Na razie uciekam przed decyzją dzięki środkom przeciwbólowym jak np.Durogesic 75mg/h,który przestaje już działać.Dalej morfina w płynie lub amputacja,której cholernie się boję.


Witam!
Ja jestem juz prawie 9lat po amputacji konczyny dolnej prawej na wysokosci 1/3 uda z powodu wypadku przy pracy i NIE DANE MI BYLO DECYDOWAC O AMPUTACJI!!!
Dlatego prosze zapytac najpierw swoja najblizsza rodzine co o tym mysla a nastepnie fachowcow w tej dziedzinie.
Pozdrawiam///
Zycze trafionych wyborow>>>>>
P.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.220 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art