Poradniki do pobrania

Depresja

Więcej
2009/01/26 19:00 #13 przez jmwojt
jmwojt odpowiedział w temacie: Re: Depresja
scotti, dosyć czesto zdarza mi sie z toba na tym forum prowadzić pisemna rozmowę.wiesz nie jestem zadnym specjalista,ale wiele w życiu przeszedłem,wiele widzialem itd.staram sie patrzec na zycie trzeżwo.uważam,że jesli napewno to o czym piszesz jest depresją to powinienes zasiegnać porady lekarza.mam nadzieje,że to o czym piszesz jest przejściowe,zły nastrój wynikajacy z faktu,ze jestes pokrzywdzony przez los a moze tylko zła pogoda sprawia,że nic się człowiekowi nie chce.chcialby miec swięty spokój.jestes młody życie przed toba nie mozesz sie poddawac tym złym nastrojom.trzymam za ciebie kciuki. zaglądnij na strone "depresja.net.pl"pozdrawiam jan ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/01/25 23:08 #14 przez scotti
scotti stworzył temat: Depresja
Bywaja dni, ze nic mi sie nie chce, na niczym mi nie zalezy, czuje pustke i bezsens zycia.
W glowie przewija sie tysiace mysli na ktore nie mam zadnych sensownych odpowiedzi, pije kolejna kawe i nadal jestem spiacy... zmeczony... depresja?
Pewnie i Was dopadaja podobne dni? Nie wiem, czy mozna z tym walczyc jak juz nas dopadnie, ale moze ktos z Was wie jak temu zapobiegac?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.284 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art