Poradniki do pobrania

Dlaczego tak cicho?

Więcej
2013/02/18 18:13 #13 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Dlaczego tak cicho?
ja to bym chcial taka jaka ma Pistorius:) ale jakbym mógł pochodzic kilka dni w c-leg , to juz byłoby fajnie . Nie mam okreslonych wymagań , wykorzystam maksymalna stawke PFRON-u , i jaka mi proteze protetyk zmontuje z takiej będę się cieszyl , aby łatwo bylo nia sterowac i nie bolało po całym dniu :) , teraz latam na tymczasowym lejku , ale chyba protetyk był pijany jak go lepil :))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/02/18 17:18 #14 przez lechucure
lechucure odpowiedział w temacie: Re: Dlaczego tak cicho?
Będziecie składać wnioski? A jaka jest Twoja proteza marzeń? Mi się marzy taka na stopie Re Flex Shock, do tego lej protezowy z włókna węglowego w kolorze czarnym, a na kikut lej silikonowy,wybrałbym coś z Ossura.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/02/18 15:31 #15 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Dlaczego tak cicho?

Witam. Od kilku dni widzę, że nikt nie pisze nowych postów. Czy wszystkim żyje się tak dobrze, czy nikt nie ma problemów zdrowotnych, albo nikt nie szuka gdzie i ile kosztuje proteza?Powiem tak, a wiem to z własnego doświadczenia. Jest dużo ludzi, którzy nie mają odwagi pisać na forum o swoich problemach tylko szukają gotowych odpowiedzi. Są to ludzie tuż po wypadkach czy amputacji, ludzie załamani psychicznie, szukający pomocy ale są nie czują się na tyle silni żeby dzielić się z kimś swoimi problemami, lub kogokolwiek poprosić o pomoc. Często się szuka gdzie najlepiej wyleczyć lub jak wyleczyć daną dolegliwość, jaką najlepiej protezę wybrać i dużo innych spraw. Wpisujemy w wyszukiwarkę i znajdujemy same reklamy i może z jedno forum gdzie ktoś miał podobny problem i coś z tego można się dowiedzieć. Proponuję aby pisać o swoich problemach wiedząc, że nie pomagamy tylko sobie ale może ktoś inny znajdzie gotowe rozwiązanie dla siebie. Pozdrawiam.

pogoda taka , są nowe mozliwości dofinansowań z PFRON, ale od 28 lutego , będzie mozna skladac wnioski:))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/02/18 12:49 #16 przez lechucure
lechucure stworzył temat: Dlaczego tak cicho?
Witam. Od kilku dni widzę, że nikt nie pisze nowych postów. Czy wszystkim żyje się tak dobrze, czy nikt nie ma problemów zdrowotnych, albo nikt nie szuka gdzie i ile kosztuje proteza?Powiem tak, a wiem to z własnego doświadczenia. Jest dużo ludzi, którzy nie mają odwagi pisać na forum o swoich problemach tylko szukają gotowych odpowiedzi. Są to ludzie tuż po wypadkach czy amputacji, ludzie załamani psychicznie, szukający pomocy ale są nie czują się na tyle silni żeby dzielić się z kimś swoimi problemami, lub kogokolwiek poprosić o pomoc. Często się szuka gdzie najlepiej wyleczyć lub jak wyleczyć daną dolegliwość, jaką najlepiej protezę wybrać i dużo innych spraw. Wpisujemy w wyszukiwarkę i znajdujemy same reklamy i może z jedno forum gdzie ktoś miał podobny problem i coś z tego można się dowiedzieć. Proponuję aby pisać o swoich problemach wiedząc, że nie pomagamy tylko sobie ale może ktoś inny znajdzie gotowe rozwiązanie dla siebie. Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.497 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art