Poradniki do pobrania

Dlaczego tak cicho?

Więcej
2013/02/19 12:40 #7 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Dlaczego tak cicho?
tak , teraz dostać mozna tak jak w moim przypadku 20 tys -25 nawet , jest haczyk , bo trzeba pracować lub byc w wieku aktywności zawodowej , podaj maila to Ci wyslę plik , który dostałem od PCPR-u

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/02/19 11:39 #8 przez lidi
lidi odpowiedział w temacie: Re: Dlaczego tak cicho?

pogoda taka , są nowe mozliwości dofinansowań z PFRON, ale od 28 lutego , będzie mozna skladac wnioski:))

Czy są jakieś nowości w dofinansowaniach?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/02/19 07:28 #9 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Dlaczego tak cicho?
ja juz tak długo chodzę w tej ,że teraz juz proteza stala tylko , teraz to idę do sprawdzonej firmy , w końcu ta refundacja pozwala zrobić coś na miare potrzeb człowieka aktywnego

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/02/19 06:06 #10 przez lechucure
lechucure odpowiedział w temacie: Re: Dlaczego tak cicho?
A ile będziesz miał lejków tymczasowych? Pamiętam, że po amputacji miałem zrobione 2 lejki tymczasowe w odstępie 1,5 miesiąca jeden od drugiego i potem po 2 miesiącach proteza ostateczna. Złóż wniosek w PFRON weź jak największe dofinansowanie i idź do porządnej firmy bo proteza to nie buty, że jak nie pasują to zmienisz na inne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/02/18 20:41 #11 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Dlaczego tak cicho?
lejek , to nie to że źle dopasowany , tego nie da się opisać to trzeba zobaczyc , jak bym dzis robil protezę , to z takim czymś to bym go zrzucil z 1 piętra ....wyśle ci kiedyś fotki na maila to zobaczysz , ta podpórka co pod guz kulszowy ma być to taka doklejona i mała , i nie w tym miejscu co powinna być . po tym wszystkim widzialem leje nawet sprzed 30 lat i one są bez porównania lepiej wykonane !!!też wstępne , nie dziwne że ten pseudoprotetyk juz nie robi na wlasną ręke , po takich cudach co klei , to bym mu zderzaka do klejenia nie dal ...on po prostu nie mial pojęcia o tym co robi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/02/18 18:51 #12 przez lechucure
lechucure odpowiedział w temacie: Re: Dlaczego tak cicho?
Widzę,że Ty Piotr 33 jesteś najaktywniejszy na forum. Zakładając ten temat czułem,że pierwszy coś napiszesz. Gdzie robisz protezę? Pijany bo co, nie dopasował Ci dobrze lejka? Mi w tymczasowej też się źle chodziło, zresztą nie miałem żadnego pojęcia o protezach, nie wiedziałem na co zwracać uwagę. Protetyk czasami źle obierze centralny punkt leja skąd odchodzi rurka i potem reguluje na śrubach i potem rurka nie jest w pionie do podłoża i źle się chodzi, a na to przy robieniu protezy trzeba uważać. Jak robiłem drugą już wiedziałem, a przy pierwszej niby skąd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.235 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art