Forum

Poradniki do pobrania

DOFINANSOWANIE DO ZAKUPU SAMOCHODU !!!!!!!!

Więcej
2009/01/11 19:16 #2 przez jmwojt
jmwojt odpowiedział w temacie: Re: DOFINANSOWANIE DO ZAKUPU SAMOCHODU !!!!!!!!
Waldek,wydaje mi się,że moje pismo jest bardziej osobiste i nie nadaje się do powielania,może pomyślę i jutro coś napiszę i prześlę ci na e-maila pozdrawiam jan
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/01/11 15:49 #3 przez Waldek
Waldek odpowiedział w temacie: Re: DOFINANSOWANIE DO ZAKUPU SAMOCHODU !!!!!!!!
Mo e-mail: bader1@vp.pl

Vivaldi
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/01/11 15:49 #4 przez Waldek
Waldek odpowiedział w temacie: Re: DOFINANSOWANIE DO ZAKUPU SAMOCHODU !!!!!!!!
Czy możesz przesłac mi to pismo na maila? Ja równiez wysle do nich z moim podpisem. Myślę, że powinnismy to powielać.
Pozdrawiam- Waldek

Vivaldi
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/01/11 10:43 #5 przez jmwojt
jmwojt odpowiedział w temacie: Re: DOFINANSOWANIE DO ZAKUPU SAMOCHODU !!!!!!!!
Waldek, ja takie pisma jeszcze w lecie napisałem do RPO i do ministerstwa zdrowia.Od RPO otrzymałem odpowiedz.NIE JEST WLADNY TA SPRAWĘ ZAŁATWIĆ.Oczywiście napisal to ubierając pimo w ładne slowa.Od PANI MINISTER nie otrzymałem odpowiedzi.Ja w sobote ponownie napisałem pismo do ministerstwa zdrowia.Ponadto sprawy zmiany kwot na dofinansowanie do sprzętu ortopedycznego jak informowały wiadomości POLSATU są na tapecie ministerstwa.Aby przyspieszyć podjęcie decyzji przez ministerstwo niektóre stowarzyszenia ON proponują nawet protest pod ministerstwem w tej sprawie.Ja w "wszystkich innych sprawach" już pisałem o tym. Uważam,że nalezy pisać domagać się poprawy tej sytuacji.pozdrawiam jan
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/01/10 19:08 #6 przez tomek
tomek odpowiedział w temacie: Re: DOFINANSOWANIE DO ZAKUPU SAMOCHODU !!!!!!!!
Popieram dobry pomysł Jak powiedziałeś w grupie siła. Trzeba walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/01/10 11:33 #7 przez Waldek
Waldek odpowiedział w temacie: Re: DOFINANSOWANIE DO ZAKUPU SAMOCHODU !!!!!!!!
Rozmawialem z pewną osobą w PFRON i poradziła mi, aby nasze środowisko występowało z protestami, pismami, naciskami etc, do Pełnomocnika Rządu ds osób niepełnosprawnych. W Jego gestii jest, by ten program nadal działał, by pieniądze szły na ten cel, a nie np. na bezsensowne turnusy, na których i tak niewiele sie zyskuje. Piszmy ile sie da, osoby prywatne, stowarzyszenia, fundacje etc. Mam nadzieję, że w ten sposób coś zdziałamy. Może ktoś na tym forum spróbuje stworzyć takie pismo i nam je przedstawi, inni wydrukują, lub bedą wysyłać maile do w/w Pana? W "kupie" siła Mości Państwo!
Pozdrawiam Wszystkich zainteresowanych

Vivaldi
Temat został zablokowany.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.301 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art