Forum

Poradniki do pobrania

Opinia ZUS na temat amputacji

Więcej
2012/05/08 10:42 #1 przez ula8200
ula8200 odpowiedział w temacie: Re: Opinia ZUS na temat amputacji
Ja również pracuję tyle,że zdalnie przez internet.lekarz nie wydawal się zdziwiony.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/05/07 07:13 #2 przez rober
rober odpowiedział w temacie: Re: Opinia ZUS na temat amputacji
Mnie w tym roku czeka komisja, bardzo jestem ciekawy jaką grupę dostanę. Od Stycznia pracuję i może tez mnie zakwalifikują jako w pełni sprawnego.

Pozdrawiam Robert

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/05/03 11:35 #3 przez ula8200
ula8200 odpowiedział w temacie: Re: Opinia ZUS na temat amputacji
Wczoraj byłam na komisji, no i dostałam I grupę na ...2 lata, i tak lepiej niż poprzednio, bo ostatnio miałam tylko na rok. Mnie się wydaje, że orzecznikom zabrakłoby pracy, gdyby dawali rentę na stałe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/04/14 16:38 #4 przez asze
asze odpowiedział w temacie: Re: Opinia ZUS na temat amputacji
Oj, racja po wielokroć! Ja na komisji odwoławczej po tym, jak lekarze uzdrowili mnie z I. grupy na II. usłyszałam, że w sumie mam nie najgorzej, bo mogę sobie tylko jedną nogę złamać. Po paru latach okazało się, że lekarzyk nie miał racji: kiedyś zarżnęłam protezę swoją ruchliwością i rozpadła mi się na dwa kawałki :)
Inna zabawna sytuacja: miałam awarię stopy w protezie, poszłam po L4, żeby móc nawiedzić technika. Pani doktor bardzo się głowiła, jaki symbol choroby mi wpisać i stanęło na zwichnięciu :))))
Z ZUSem nie mam do czynienia, bo po kolejnych reformach okazało się, że przysługuje mi wyłącznie 153zł zasiłku pielęgnacyjnego (w którą stronę biec z TAKĄ kasą?? stanęło więc na Sephorze :))) Po rentę socjalną nie poszłam.Pracuję, jestem aktywna, czerpię z życia pełnymi garściami i sama generuję kasę dla systemu w ramach podatków, które płacę, należąc do elitarnych 7% niepełnosprawnych niezależnych od pożal się Boże systemu. Pozdrawiam! I życzę frajdy z życia, choć w połowie takiej jak moja:)

asze

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/12/18 19:22 #5 przez tomek
tomek odpowiedział w temacie: Re: Opinia ZUS na temat amputacji
Niestety nasz system jak powiedział scotti jest chory. Tylko że oprucz systemu są ludzie których zatrudnia się na siłę z takich czy innych powodów lub na zasadzie poplecznictwa. Ludzie Ci z powaznymi komleksami i brakiem wiedzy i umiejętności stoją na stanowiskach poprzez które decydują o losie i zyciu innych. Często ci niedołuczeni urzędnicy w komisjach orzekających czy w sądach wymyslają swoje interpretacje przepisów krzywdząc ludzi a powinni stac na strazy prawa i przepisów.
Niestety JEST TO CHORE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/12/16 18:32 #6 przez scotti
scotti odpowiedział w temacie: Re: Opinia ZUS na temat amputacji
Przyznam szczerze, ze ta historia tez mnie bulwersuje(zreszta nie tylko ta) aczkolwiek znam kilku "rencistow", ktorzy maja oczy, rece i nogi i na dodatek ciezko pracuja na zagranicznych budowach. Moim zdaniem ten system jest chory i w pierwszej kolejnosci powinien sie sam poddac powaznej terapii.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.257 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art