Forum

Poradniki do pobrania

Opinia ZUS na temat amputacji

Więcej
2007/10/11 19:14 #19 przez martinka20
martinka20 odpowiedział w temacie: Re: Opinia ZUS na temat amputacji

"akordek" napisał: takie problemy wynikają raczej z niewiedzy urzędników.



Krzysiu oni wiedze maja tylko nie chca sie nia dzielic i tu wlasnie jest problem :( moze powinna powstac jakas specjalna instytucja ktora informowala by niepenosprawnych co i kiedy im sie nalezy ale jeszcze nie poznalam jeszcze takich urzednikow ktorzy sami z siebie udzielaja rady jezeli nie pociagniesz ich za jezyk to sami ani slowka nie pisna


martinka :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2007/10/11 06:39 #20 przez ania3111
ania3111 odpowiedział w temacie: Re: Opinia ZUS na temat amputacji
Panie Mirku. Bardzo jestem ciekawa czy Pańskie odwołanie od decyzji ZUS zostało już rozpatrzone?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2007/09/30 18:35 #21 przez okularnica
okularnica odpowiedział w temacie: ZUS a renta
A ja pwoiem tak: kiedyś miałam dawną I grupę, później II w ubr. otrzymałam III. Odwołałam się do Sądu i po 9 miesiącach walki z ZUS wygrałam. Uff..... czułam wielką satysfakcję, ponieważ Są przyznał mi grupę/rentę na okres 3 lat, a wcześniej miałam na 1-2 lata. Podejrzewam że ZUS chciał mi dać III grupę /częściowo niezdolna do pracy/ ponieważ pracuję, dojeżdżam do pracy, uczę się czyli..... nic mi "nie dolega, nic mi nie jest". Ale nie ze mną te numery ;) Jestem ciekawa jak sprawa potoczy się na kolejnej komisji. Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2007/09/13 18:28 #22 przez ania3111
ania3111 odpowiedział w temacie: Re: Opinia ZUS na temat amputacji
Nie wiem Akordku. Być może to tylko niewiedza. Oby .. Ale czy jest to usprawiedliwienie?
Pewne zawody zobowiązują aby na bieżąco uzupełniać wiedzę. I żeby wiedzieć kto jest [glow=red:9544435664]najważniejszy [/glow:9544435664]w pracy urzędników NFZetu, ZUSu, PEFRONu, bądź idąc dalej ... zakładu ortopedycznego, czy... Ortocentrum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2007/09/13 18:11 #23 przez akordek
akordek odpowiedział w temacie: Re: Opinia ZUS na temat amputacji
takie problemy wynikają raczej z niewiedzy urzędników (co jest bardzo przykre) i to nie tylko w ZUS-ie ale i w NFZ. Ostatnio Pani, która wydawała wniosek na wymianę leja w protezie tymczasowej była bardzo zdziwiona faktem że pacjent musi dopłacić jakąś kwotę. Ściślej mówiąc powiedziała, że przedmioty ortopedyczne są refundowane w 100%. I to się zgadza tylko zapomniała o tym, że limity są sprzed wielu lat, a zakłady mają własny cennik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2007/09/13 13:45 #24 przez ania3111
ania3111 odpowiedział w temacie: Re: Opinia ZUS na temat amputacji
Projektując forum trudno z góry przewidzieć, jakie tematy będą na nim poruszane. Takiego tematu nie przewidywałam w najczarniejszych scenariuszach, stąd też nie dziwię się, że zastanawiał się Pan w którym module forum zacząć dyskusję.
Temat zdecydowanie jest mało zabawny. Wydaje mi się, że ostatnimi czasy coraz więcej czytam na innych forach wypowiedzi osób niepełnosprawnych, które zostały niesprawiedliwe i bezdusznie potraktowane przez orzeczników ZUS. Nie wiem czy to znak czasów, kiedy to wszyscy muszą oszczędzać i zaciskać pasa, co dotyczy również finansów publicznych. A może niewiedzy i znieczulicy orzeczników?
Rozumiem, że przygotowuje Pan odwołanie od decyzji ZUS?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.584 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art