Forum

Poradniki do pobrania

Handel protezami?

Więcej
2013/07/21 17:18 #1 przez bodzio2
bodzio2 odpowiedział w temacie: Re: Handel protezami?
Może to jest już za późno co do wyrażania opinii czy powinien tu powstać wątek "Giełda protez". Moim zdaniem jest to dobry pomysł, wiele osób nie stać na zakup nowych protez, czy też ich elementów, i ewentualnie mogli by szukać ich właśnie na naszym forum taniej, a może nawet jakaś osoba by chciała oddać za darmo taka protezę. Wiadomo że całej protezy się nie użyje, bo lej do protezy musi być dobierany do każdego indywidualnie, ale podzespoły można wykorzystać jeśli będą dobre. Myślę że by to w niczym nie przeszkadzało, a mogło by faktycznie pomóc co niektórym z Nas. Myślę że wątek po winien mieć nazwę - Protezy / Sprzedam / Oddam / Przyjmę /, i w tym wątku można by było umieszczać ogłoszenia dotyczące protez, w ofercie sprzedaży powinna być podana cena, a także jeśli to jest możliwe także dodana fotografia danej protezy. To jest moje subiektywne zdanie w tym temacie, może każdy z Was ma inne, pozdrawiam :->

Żadna droga nie jest trudna, gdy idziemy razem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/07/21 05:11 #2 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Handel protezami?
protezy dloni są może indywidualne , ale nogi nie , mozna do woli zamieniac elementy, lej musi byc dopasowany do pacjenta . Kolano czy stopa to część zamienna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/07/20 23:01 #3 przez Angela
Angela odpowiedział w temacie: Re: Handel protezami?
Szok. Pierwszy raz słyszę o tym aby sprzedawać protezy, przecież każdy jest inny, na prawdę może pasować proteza na kogoś innego? Ja jakieś 14 lat temu miałam zrobione protezy obu dłoni, nałożyłam je tylko kilka razy, ale nie mogłam się do nich przyzwyczaić, a może nie chciałam, protezy były ładne, zadbane, wyglądał jak prawdziwe ręce, nawet paznokcie ponoć można było malować chociaż nigdy tego nie robiłam. Nie wiem jak wyglądają teraz bo ostatni raz widziałam je kilka lat temu. Protezy leżą w domu u mojej mamy. Jeśli będą w dobrym stanie mogę je komuś oddać jak będą pasować, ja nie używam protez nauczyłam się robić wszystko kikutami.

Angela

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/07 11:25 #4 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Handel protezami?
hmm...niech by była ta giełda, tylko jak posortować handlarzy i użytkowników???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/07 11:17 #5 przez ania3111
ania3111 odpowiedział w temacie: Re: Handel protezami?
Jak wiekszosć z Was z miesznymi uczuciami czytam posty o sprzedaży używanych protez i ich części. Z punktu bezpieczeństwa przyszłego uzytkownika takiego nabytku nie jest to najlepszy pomysł. Natomiast biorąc pod uwagę znikome finansowanie przez państwo protez w naszym kraju, a także koszty ponoszone w związku z tym przez użytkowników protez, rozumiem intencje.
W związku z tym chciałabym poprosić o taki mały sondaż: czy na forum powinien powstać wątek typu: giełda- gdzie będą przenoszone wszystkie tego typu ogłoszenia czy też wolelibyście aby oferty sprzedaży po prostu kasowac i "odsyłać" autorów na portale aukcyjne?
Czy mogę prosić o opinie powiedzmy do końca maja? Wtedy zliczymy "głosy" i zrobimy jak sugeruje większość.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/06 19:29 #6 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Handel protezami?
najbardziej mnie wkur...ją tacy goście jak ten dziś na forum...loguje sie pierwszy raz i od razu ma na sprzedaż elementy protezy ...ewidentnie szuka zarobku , i prawie na pewno ma obie nogi i prawie na pewno znalazł protezę na wystawce w niemczech!!! kiedyś na giełdzie w Ciechanowie koleś miał podobno , ale mój znajomy który to widział zbyt późno skojarzył , że to mi by się mogło przydać . No nic wbrew temu co mi mówiono , 8 miesiąc latam na protezie którą sam sobie ciągle reguluje i poprawiam , próbowałem z innym kolanem :)) ale nie szło mi najlepiej , (dostałem za darmo , właśnie dzięki temu forum:)Hmmm pomału giełda protez sie robi w kraju:)) ale to dobrze

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.356 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art