Forum

Poradniki do pobrania

Handel protezami?

Więcej
2013/05/06 17:22 #7 przez Marta
Marta odpowiedział w temacie: Re: Handel protezami?
Ja również jestem zdecydowanie za sprzedażą używanej protezy lub jej części. Znam kilka osób, które w ten sposób za niewielkie pieniądze (znacznie mniejsze niż by musieli wydać za nowe części) są szczęśliwymi posiadaczami dobrych protez. I nie rozumiem, czemu można się czepiać sprzedaży części protezowych? Jeśli ktoś nie chce kupować używanych części to nie kupuje, a jak chce - to ma taką możliwość i wszyscy są zadowoleni. Chyba zbytnia "moralność" w tym wypadku jest bezsensowna. Niech po prostu każdy postępuje zgodnie z własnym sumieniem. A gdzie lepiej umieszczać informacje o sprzedaży takich części jak nie na forum dla osób niepełnosprawnych?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/05 18:39 #8 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Handel protezami?
teraz to juz sie czuje pewnie :) nie jestem sam ze swoimi pomyslami:) dzieki że ktos mysli podobnie do mnie:) to tak jak w szpitalu polożyc sie na łóżku...wiadomo ze ktos na nim kiedys umarl ,,,no i co z tego? nie wyobrazam sobie że kupiłbym proteze za 40 tys , umarlbym i pochowali by mnie z nia...w jakim celu do doła walic 40 koła??? sie zrymowało na koniec:))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/05 17:54 #9 przez tomek
tomek odpowiedział w temacie: Re: Handel protezami?
Poruszacie tematy typu proteza po zmarłym porównując do samochodu po zmarły, a czy zdajecie sobie sprawę ile części znajduje się być może i w waszych autach po naprawie, które pochodzą ze szrotu z samochodu po wypadku w którym zginą człowiek. Bez przesady z moralnością. Czy po zmarłym członku rodziny zakopujemy wszystko co zostawił, czy korzystamy z tego co po nim zostało? Jest jeszcze inny aspekt sprzedaży części protezy, np wymieniamy stopę lub inną cześć na nowszą lepszą. Starą stopę która została to co mam wyrzucić czy postawić na regale. Może warto zbierając na nową cześć odsprzedać drugiemu, który dzięki temu za mniejsze pieniądze będzie miał dobrą stopę?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/05 16:13 #10 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Handel protezami?
w koncu ktos mnie popiera:))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/05 15:56 #11 przez jerzy6030
jerzy6030 odpowiedział w temacie: Re: Handel protezami?
Drodzy Państwo - jeśli ktoś z was przez chwilę chodził na "państwowej protezie" to każda inna jest objawieniem i nie ważne jest jej pochodzenie ważna jest kasa. Sam podpiszę cyrograf aby otrzymać dobrą i sprawną nie ważne z jakiego źródła nawet by była sprawna i tania.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/04/25 15:47 #12 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Handel protezami?
wiem :)0 kiedys sie podjałem wyczyszczenia takiego auta :) nie dało sie ...chyba nawet blachy wciągneły ten odór...wymiana całej tapicerki , przemycie calości spirytusem , wiele godzin mycia płynami ...a za 2 dni śmierdział od nowa...ale proteza to co innego , aspekt psychologiczny, nie techniczny...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.206 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art