Forum

Poradniki do pobrania

Handel protezami?

Więcej
2013/04/24 09:13 #19 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Handel protezami?
hmmmm, chodzi o to aby nie zarabiac na protezach w rodzaaju: kupuje w usa za 500 dolarów , wystawiam w poland za 25tys zł:) , chociarz nigdy nie miałem zamiaru jej uzywac . Co innego kupiłem nosiłem , mam troche grosza i większe wymagania , sprzedaje swoja i mam na dokładke do nowej ...ale tylko jeśli kupiłem za SWOJE PIENIĄDZE , nie z fundacji ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/04/23 16:57 #20 przez lechucure
lechucure odpowiedział w temacie: Re: Handel protezami?
Twoja opinia jest słuszna. Ten portal ma służyć ludziom potrzebującym pomocy a nie zarobkowaniu na protezach a tu ostatnie nowe tematy to sprzedam stopę lub protezę. Moje zdanie jest takie; jeśli proteza komuś służyła a jest już nie potrzebna to niech wystawi sobie na allegro i po sprawie, a nie tutaj. tu najwyżej oddać za darmo osobie potrzebującej. Codziennie zaglądam tutaj by służyć pomocą jeśli ktoś potrzebuje i temu powinno służyć amputowani.pl.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/04/23 12:51 #21 przez ula8200
ula8200 stworzył temat: Handel protezami?
Witam,jak w temacie. Jakie jest Wasze zdanie na temat hadlu protezami, szczególnie używanymi.Ja czytając takie ogłoszenia mam mieszane uczucia, kojarzy mi się to nie najlepiej. Osobiście jak już to potrzebującemu bym za darmo oddała i miałabym opory z umieszczeniem takiego ogłoszenia. Nie przyjmuję argumentów typu, bo ja zapłacilem i chciałbym chociaż trochę tej kasy odzyskać. Skoro sprzedaje tzn. nie jest mu już potrzebna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.153 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art