Forum

Poradniki do pobrania

Swiadoma decyzja o amputacji i jak szybko zaprotezowanie.

Więcej
2011/12/16 20:07 #7 przez michall
michall odpowiedział w temacie: Re: Swiadoma decyzja o amputacji i jak szybko zaprotezowanie.
Chce wybrac sie do Otwocka.
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/12/16 20:06 #8 przez rober
rober odpowiedział w temacie: Re: Swiadoma decyzja o amputacji i jak szybko zaprotezowanie.
No i teraz cały miesiąc czekania.
Czy może będziesz szukał opinii gdzieś indziej?

Pozdrawiam Robert
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/12/16 19:54 #9 przez michall
michall odpowiedział w temacie: Re: Swiadoma decyzja o amputacji i jak szybko zaprotezowanie.
Lekarze sa zgodni... ze trzeba zrobic wyluszczenie w stawie kolanowym. Dzieki temu mozna bedzie zastosowac lej oporowy.

No ale coz z tego... jak poki co kazali mi przyjechac na kolejna konsultacje 13 stycznia :/

Ogladal mnie dzis Gorski i Żarek.
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/12/16 18:09 #10 przez rober
rober odpowiedział w temacie: Re: Swiadoma decyzja o amputacji i jak szybko zaprotezowanie.
W Warszawie na Lindleya spędziłem trochę czasu.

Podjąłeś decyzję czy kolano również zostanie amputowane?

Pozdrawiam Robert
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/12/16 15:55 #11 przez michall
michall odpowiedział w temacie: Re: Swiadoma decyzja o amputacji i jak szybko zaprotezowanie.
Dobrze... to od poczatku. Od urodzenia mam wade wrodzona. Moja noga konczy sie na kolanie... a tuz za nim jest szczatkowy kikut (bardzo maly i slaby) ktory uniemozliwia odpowienie zaprotezowanie.
Do tej pory mialem robione protezy w ten sposob i byl lej... po bokach szyny... i ta noga wchodzila w srodek... a na wysokosci kolana zawiasy na lozyska aby proteza sie zginala.
Kolana swojego nigdy nie uzywalem gdyz zakres ruchu w nim to doslownie kilka stopni.

Teraz mam mozliwosc wykonania porzadnej protezy ale aby to zrobic musze poddac sie operacji amputacji tego szczatkowego kikuta ktory jest tuz za kolanem. Jest on tak maly i slaby nie ma mozliwosci skutecznego wykorzystania go.

Doradzcie mi prosze jaka klinika moglaby wykonac taka operacje bo bylem dzis w Warszawie na Lindleya.... ale niestety wolne terminy to oni beda mieli dopiero za iles miesiecy... a ja nie moge tyle czekac :(

Prosze jesli ktos ma jakas wiedze ktora moglaby mi pomoc to bede bardzo wdzieczny.
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/12/13 22:33 #12 przez maciek
maciek odpowiedział w temacie: Re: Swiadoma decyzja o amputacji i jak szybko zaprotezowanie.
Michall,

to wszystko jest malo precyzyjne i nie pozwala na jednoznaczne odpowiedzi.
Pytasz o opinie o c-walk.

Okresl najpierw, prosze, czy chodzi Ci o proteze podudzia, czy udowa (c-walk moze byc stosowany w obu przypadkach).
Twoje dotychczasowe informacje nie byly jednoznaczne.

Ponizej proste pytanie (wymagajace jednoznacznej odpowiedzi):

- uzywales dotad kolana protezowego, czy nie? Czy uzywales dotad tylko stopy protezowej?

M.
Temat został zablokowany.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.165 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art