Forum

Poradniki do pobrania

Jaka proteza za ok. 50 tys zł

Więcej
2008/09/24 07:50 #13 przez Marta
Marta odpowiedział w temacie: Re: Jaka proteza za ok. 50 tys zł
Właśnie o takie paranoje cenowe mi chodziło. Jak już się natrafi na dobry zakład protetyczny, to można się go trzymać, ale na początku tej drogi, kiedy dopiero się robi pierwsze protezy, to rozeznanie może być trudne. Osobiście już się trochę rozeznałam w zakładach protetycznych robiących na częściach Otto-Bocka, tę wiedzę udało mi się po części zgłębić,ale ciągle mi brakuje dobrych zakładów protetycznych robiących na innych częściach niż Otto-Bock. Bo może Otto-Bock jest jedną z najlepszych firm, ale niekoniecznie najlepszą. Osobiście znam osobę, która mając do wyboru c-lega i kolano komputerowe Ossura, które wpierw mogła przetestować, wybrała Ossura. To tak w ramach refleksji.
Wybieram się jutro na targi do Łodzi i liczę, że tam uzyskam jakieś przydatne informacje, w końcu tam to będą różne firmy i chyba sporo ludzi, których można popytać. Jestem ciekawa jak to będzie wyglądać.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/09/23 14:08 #14 przez jmwojt
jmwojt odpowiedział w temacie: różne ceny usług protetycznych
wracając do cen za usługi protetyczne,to są bardzo różne.dam przykład dwóch firm które wykonywały mi tą samą usługę-wymiana leja z wkładką do protezy tymczasowej podudzia pierwszy zaklad wykonał usługę[shadow=darkred:030cdc8515] za672zł [/shadow:030cdc8515]a drugi miesiąc póżnie tę samą usługę wykonał [shadow=green:030cdc8515]za350zł [/shadow:030cdc8515],przyznacie że róznica znacząca,dodając,że drugi zaklad wykonał lepiej lej mogę chodzić i nie ogniata mnie,jak ten pierwszy,a protetyk jeszcze twierdził że tak musi być-bzdura.tym razem nie wymienię nazw firm,są one z konstancina.podałem ten przykład że należ wybierać zakłady,które mają nam wykonywać usługę.[shadow=yellow:030cdc8515]pozdrawiam szefów firm protetycznycznych[/shadow:030cdc8515],dla refleksji.jan

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/09/21 09:18 #15 przez jmwojt
jmwojt odpowiedział w temacie: Re: Jaka proteza za ok. 50 tys zł
Marta, zmień zakład protetyczny.nie daj się nabierać naciągaczom bo to są naciągacze,jesli tak jest jak piszesz.to takich protetyków nalezy zgłosić do odpowiednich instytucji które zajmują się takimi nieuczciwymi firmami.jan

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/09/21 07:28 #16 przez Marta
Marta odpowiedział w temacie: Re: Jaka proteza za ok. 50 tys zł
Nie ma sensu wnikać już jak wyglądała ta wizyta. Jednak jak się na wstępie powie, że amputacja jest z powodu wypadku to już zupełnie inaczej rozmowa wygląda. Oczywiście wiadomo o szansie na odszkodowanie, a to już zmienia postać rzeczy. O tańszych rozwiązaniach wtedy nawet nie mówią, a jeśli wspomną to prawie w negatywnym aspekcie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/08/25 13:51 #17 przez tomek
tomek odpowiedział w temacie: Re: Jaka proteza za ok. 50 tys zł
Marta witam cię i serdecznie pozdrawiam i troche mnie zaskakujesz tą wypowiedzią wyżej, Do tej pory nie interesowałem sie tak szczegółowo ale z zebranych opinni i wiadomości jakie otrzymałem to firma w Poznaniu OtoBoka przy pierwszej wizycie ogląda kikut i bada pacjęta oraz dokonuje wywiadu a nastepnie proponuje trzy protezy mówiąc która ile kosztuje i jakie funkce spełnia. Znajoma która dzwoniła z Warszawy i umówiła wizyte wstępnie z kolanem bezpiecznym i lejem silikonowym podano jej cenę około 17 000 (17 tysięcy )złotych. Niewiem jak to było w Twoim przypadku i jakie podałaś oczekiwania odnośnie protezy. Może cos opowiesz o Twojej wizycie w otoboku. We wrzesniu będą targo w Łodzi , napewno będę i zbiore więcej wiadomości.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/08/25 13:17 #18 przez Marta
Marta odpowiedział w temacie: Re: Jaka proteza za ok. 50 tys zł
Tylko, że mój problem dotyczy właśnie wymienianej wyżej firmy... I szczególnie u nich nie dostałam rzetelnej informacji.
A może mi ktoś opowiedzieć swoje doświadczenia dotyczące szczególnie kolan protezowych? Chodzi mi o nazwę, zakres możliwości funkcjonowania, firmę, cenę. Będę wdzięczna:) troszeczkę kojarzę już części Otto-Bockowskie, ale za doświadczenia się nie obrażę, a dodatkowo, może ktoś chodzi na innych częściach niż Otto-Bock, np. Ossur. Sądzę, że ta firma też jest dobra, ale brak mi wiedzy o cenach ich produktów i funkcjonalności.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.289 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art