Forum

Poradniki do pobrania

Jaka proteza za ok. 50 tys zł

Więcej
2008/08/15 07:34 #25 przez Marta
Marta odpowiedział w temacie: Re: Jaka proteza za ok. 50 tys zł
Janie, mogłabym też dostać ten cennik? Myślę, że to jest naprawdę fajne do porównywania i negocjowania cen w zakładach protetycznych. Szczególnie, że ceny przez rok pewnie aż tak bardzo się nie zmieniły.
Cieszę się też, że macie te same odczucia co ja, jeśli chodzi o działalność zakładów protetycznych!
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/08/15 00:44 #26 przez jmwojt
jmwojt odpowiedział w temacie: Re: Jaka proteza za ok. 50 tys zł
mam wrazenie że jesteśmy tylko we trzech uczestnikami tego forum ,no może jeszcze dodałbym ze trzy inne i to wszystko .henryk podam ci mój nr.tel.skontaktuj się ze mną 601693400 pozdrawiam jan.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/08/14 08:31 #27 przez henryk
henryk odpowiedział w temacie: Re: Jaka proteza za ok. 50 tys zł
Witajcie...panowie,Tomku i Janku.Wiesz,Tomku ja w 2005 roku za stopę Otto Bocka w Poznaniu płaciłem 2500 (zainteresowanym mogę podac nazwe zakładu).Nie znam typu i oznaczenia,dlatego przedstawię jej krótki ,pewnie małodoskonały opis:(stopa z przegubem wykonanym jako śruba w kształcie litery T,obracajaca się w plastikowej wkładce,wszystko amortyzowane gumowym,owalnym krążkiem) Jesli mozesz,to ja również zainteresowany jestem cennikiem otto bocka.Janku...."pochylasz sie" nad robocizną w zakładach ortopedycznych......zgoda,sa to prace specjalistyczne i z tego powodu pewnie i stawka roboczogodziny jest wysoka...ale zakup samej częsci typu stopa,nawet z jej montażem ...(kilka min.)nie moze w znaczący sposób wpływac na jej cenę.....Tak myślę.Wiadomo,że jesli mamy porownywac w jakis sposob ceny...to musimy porównywac ten sam produkt (moze uda sie zgromadzić odpowiedni zasób wiadomosci i oznaczen).Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/08/14 04:51 #28 przez jmwojt
jmwojt odpowiedział w temacie: Re: Jaka proteza za ok. 50 tys zł
spróbuję przeslac.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/08/13 20:35 #29 przez tomek
tomek odpowiedział w temacie: Re: Jaka proteza za ok. 50 tys zł
Witaj Janek chętnie zapoznałbym sie z tym cennikiem .Może przślesz mi na pocztę /
Pozdrawiam Tomek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/08/13 18:50 #30 przez jmwojt
jmwojt odpowiedział w temacie: Re: Jaka proteza za ok. 50 tys zł
aktualnie jestem w posiadaniu wykazu cen otto bocka obowiązujace do końca 2007r. i muszę was zmartwić ,ceny w zakładach protetycznych są chyba wzięte z księżyca.marże są chyba za wysokie w stosunku do cen podanych przez OB rozumię jeszcze robocizna która jest nie do wycenienia i porównania.pozdrawiam jan.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.303 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art