Forum

Poradniki do pobrania

Pielęgnacja skóry - Higiena kikuta i lejka protezowego

Więcej
2008/09/11 11:04 #7 przez jmwojt
jmwojt odpowiedział w temacie: Re: Pielęgnacja skóry - Higiena kikuta i lejka protezowego
f_marzena,to znaczy że ojciec przyjedzie do konstancina do protetyka,ciekaw jestem czy załatwią pończoszki?jan

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/09/11 09:55 #8 przez f_marzena
f_marzena odpowiedział w temacie: Re: Pielęgnacja skóry - Higiena kikuta i lejka protezowego
Witajcie! dzwoniłam do tego protetyka w przyszłym tygodniu wizyta kontrolna sprawdzi czy z tym lejem wszystko w porządku... dzisiaj wizyta u dermatologa, stres, boje się, że znowu będa rany, bo te pecherze bedzie chciał przebijać, znowu wszystko odwlecze sie w czasie, a tatko znowu nie będzie mógł chodzić...

Marzena

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/09/10 12:15 #9 przez jmwojt
jmwojt odpowiedział w temacie: Re: Pielęgnacja skóry - Higiena kikuta i lejka protezowego
f_marzena,zadzwoń pod ten nr0227541273może ci przyślą za zaliczeniem pocztowym,jest to firma ortopedyczna u której ja się zaopatrzylem w owe pończoszki,chyba trzeba znać jaka wielkość ,masz komputer i internet,możesz znaleść firmę np. we wroclawiu szukając w googlach zakładow ortopedycznych. jan

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/09/10 09:19 #10 przez f_marzena
f_marzena odpowiedział w temacie: Re: Pielęgnacja skóry - Higiena kikuta i lejka protezowego
Dzięki za rady, wizyta u dermatologa jutro, zobaczymy co nam powie. mam też do Was kolejne pytanie i prośbę. czy ktoś z Was może mi powiedzieć, gdzie mogę zaopatrzyć się w pończochy silikonowe?? jestem ze strzegomia woj. dolnośląskie? może macie jakieś namiary??

Marzena

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/09/10 07:21 #11 przez Piotrek
Piotrek odpowiedział w temacie: Re: Pielęgnacja skóry - Higiena kikuta i lejka protezowego
Osobiście raz miałem tego typu podobną sytuację (pęcherze były niewielkie ), przy zawieszeniu protezy w systemie podciśnieniowym.
Skonsultuj się w tej sprawie z lekarzem dermatologiem.
Kikut przy każdorazowym założeniu protezy powinien być w dobrej kondycji, ponieważ niedoleczone komplikacje skórne mogą się pogłębiać.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/09/10 07:02 #12 przez f_marzena
f_marzena odpowiedział w temacie: Re: Pielęgnacja skóry - Higiena kikuta i lejka protezowego
System zawieszenia jest paskowy, nie chodzi z byt długo w protezie 2 godziny w ciągu dnia to jest maks

Marzena

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.177 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art