Poradniki do pobrania

amputacja palców

Więcej
2015/06/18 10:16 #31 przez maciejs85
maciejs85 odpowiedział w temacie: amputacja palców
Witam serdecznie. Na poczatku roku stracilem przez glupote i nieostroznosc okolo 1,5 cm srodkowego palca lewej reki. Nie ubolewam nad tym specjalnie i problem ten przy wiekszosci wyzej opisanych jest blachy. Pisze natomiast poniewaz gram na gitarze i po zagojeniu jest mi bardzo trudno zlapac struny tym ucietym palcem. Pytanie: czy ktokolwiek z Was wie cos na temat nakladanych sylikonowych czy skozanych protez lub czegos w tym stulu. Chodzi mitylko o to aby nakladac to na palec do grania na gitarze.Dzieki za jakiekolwiek porady.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/06/16 07:54 #32 przez 3dprint
3dprint odpowiedział w temacie: amputacja palców
Ja nie słyszałem o zabiegach o jakich piszesz, nie proponowali mi czegoś takiego więc nie pomogę w tej kwestii. Jeśli chodzi o druk 3D to zapraszam do kontaktu jak będziesz gotowy. Co do dziewczyny to możesz temu wierzyć, w oczach dziewczyny wygląda to na prawdę nieporównywalnie lepiej niż w Twoich i wygląd Twoich palców nie będzie miał dla niej żadnego znaczenia. Z wykorzystywaniem życia jest tak że mało kto wykorzystuje je tak jak powinien ale jeśli po wypadku będziesz wykorzystywał je lepiej, będziesz miał poczucie że miało to sens. Lekcja bardzo bolesna ale jeśli dalej żyje się tak jak do tej pory, to zmienia się tylko tyle że żyje się po prostu gorzej, a jeśli dokonamy jakieś zmiany, postawimy sobie cel, wypłynie coś dobrego z naszego wypadku to możemy nawet mieć poczucie że dobrze że tak się stało, że gdyby nie wypadek wszystkie te pozytywne rzeczy by się nie dokonały. Jeśli będziesz miał problem z tym jak inni na Ciebie patrzą, będziesz czuł jakiś wstyd przed pokazywaniem ręki to pamiętaj też że ludzie bardzo często jedynie pomyślą -ile ten ktoś musiał wycierpieć. Ktoś może zwrócić na to uwagę ale bardzo, bardzo rzadko wiąże się to z jakimiś negatywnymi myślami. A jeśli coś teraz osiągniesz to każdy to doceni -jaką musiał mieć siłę charakteru że mimo takich przeciwności mu się udało.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/06/01 21:41 #33 przez smutny
smutny odpowiedział w temacie: amputacja palców
dzienki za dobre słowa dobrze jest wiedzieć ze ktoś wie to co ty wiesz choć ta wiedza bardzo boli
wiem ze wyjde z tego doła już jest troche lepiej dzisiaj pokazałem to swojej dziewczynie ucieszyła się i powiedziała ze myślała ze bendzie gorzej co miała powiedzieć??????własnie za to ja kocham.
wracając do sprawy chce to odebrać jako lekcje lekcje życia bo chyba słabo je wykorzystywałem i może marnowałem tak sam do siebie sie przyznam tylko szkoda ze tak pózno to zrozumiałem.
kolego od drukarek 3d bende się pewnie z tobą kontaktował jak mi się wszystko wygoi
mam jaszcze pytanie
troche słabo bi się to goi ale lekarz zaproponował mi zabiegi metodą pod ciśnienie czy niskiego ciśnienia jakoś tak byłem skołowany zna ktoś coś takiego czy to wyciąganie pieniedzy bo koszt tego to 580 zł nie tanie?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/05/30 01:14 #34 przez 3dprint
3dprint odpowiedział w temacie: amputacja palców
Dawid,
Tak na szybko, hip-hop, piosenka fokus - przetrwasz, czułem dokładnie to samo, czas na początku jest najgorszy, później jest lepiej, powoli przyzwyczajasz się, choć nie jest łatwo, na samym początku zabij myśli czymkolwiek, grą, czymś intensywnym, tak aby przetrwać ból i najgorszy okres, później będziesz powoli dochodził do siebie, polecam książkę Nick Vujicic - bez rąk ... , na prawdę pomaga. Czeka Cię ciężki czas ale musisz znaleźć cel i powód, co pozytywnego może wypłynąć z Twojego wypadku, rzadko dzieję się to bez celu, możesz być siłą, inspiracją dla innych. Pozdrawiam, sam nie przyzwycziłem się jeszcze do utarty 3 końców palców ale walczę i jest coraz lepiej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/05/29 21:07 #35 przez smutny
smutny odpowiedział w temacie: amputacja palców
WITAM
mam na imie dawid jeszcze bardzo trudno mi to pisać tym bardziej po przeczytaniu wcześniejszych postów .
20 maja miałem wypadek na starej pile do cięcia drewna reszty chyba nie musze opowiadać
stracilem 4 palce u lewej reki wyglonda to strasznie jeszcze w bandażach chodze ale jak zmieniam to widze
jestem zalamany gdyby nie bliskie mi osoby to ......a mam 31 l przepraszam za mój styl pisania ale czały czas jestem na lekach.szukam jakiejs pomocy informacji czegokolwiek co moze mi się przydać w tym nowym zasranym zyciu.
moze jest jakaś szansa dla mnie
trzymajcie sie wszyscy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/05/14 15:57 #36 przez 3dprint
3dprint odpowiedział w temacie: amputacja palców
Ja nie wykonywałem dla siebie protezy ze względu na to że w moim przypadku są to same końcówki i praktycznie nie ogranicza to pełnego chwytu i wykonywania czynności a proteza niestety spowodowała by brak czucia na końcach palców. Ale gdybym stracił 'trochę więcej' na pewno bym ją zastosował.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.342 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art