Poradniki do pobrania

amputacja palców

Więcej
2013/01/22 20:28 #55 przez tulipan
tulipan odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
nie uzalam sie nad soba,jest mi po prostu przykro ze tak sie stalo.wam udalo sie szybciej zaakceptowac swoje nowe zycie a ja sie jeszcze tego ucze.pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/22 20:14 #56 przez banita
banita odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
jak bym musiał chować dłoń w kieszeni to bym chyba oszalał . Tu nie ma nic wspólnego chyba odwaga tylko akceptacja samego siebie , wiem nie zawsze jest łatwo ale trzeba próbować , czasu nie cofniemu on płynie dalej

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/21 21:47 #57 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
Maciek ma chyba racje , ludzie maja swoje sprawy , a jak nawet ktos sie patrzy to co z tego?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/21 21:29 #58 przez maciek
maciek odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
Tulipan,

piszesz z Londynu. Masz najlepsze warunki, zeby nie przejmowac sie wygladem Twojej dloni. Rozejrzyj sie dookola. Wszedzie zobaczysz ludzi wygladajacy najdziwniej. Nikt nie zwraca na nich specjalnej uwagi. Nikogo nie obchodzi, ile i jakie kolczyki maja w nosie, ile gwozdzi przebija ich policzki.
Zaczekaj do wiosny, kiedy kobiety zaloza mini. Zwroc uwage ile z nich ma protezy bez powloki kosmetycznej, jak na tym zdjeciu:

www.google.de/imgres?q=rheo+knee&hl=...t:429,r:60,s:0,i:264

To zabrzmi troche brutalnie (ale czasem potrzebny jest szok, zeby wrocic do pionu) – naprawde myslisz, ze obcych ludzi az tak bardzo interesuje Twoja osoba?

Cale lato przy odpowiedniej pogodzie nosze krotkie spodnie (nie mam prawej nogi). Nie zauwazylem, by budzilo to jakakolwiek sensacje. Czasem jakies dziecko spyta i to jest sympatyczne.

Nie przejmuj sie. Nie jestes az tak wazna ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/21 15:25 #59 przez tulipan
tulipan odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
Piotrze podziwiam cie za twoja odwage,mam nadzieje ze z czasem tez tak bede potrafila pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/21 12:24 #60 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
No pewnie że tak , ale zauważyłem , że niepełnosprawni , nie są już ,aż taką sensacja jak jeszcze parę lat temu..czyżby społeczeństwo dojrzało ??? :-D dzis jaka akcja była w sklepie kolo mnie : poszedłem po fajki , kolejka , jak za komuny:)) baba sie pcha do przodu i woła że ona ma grupę inwalidzką:)) a ja na to :JA TEŻ! i podniosłem nogawkę spodni...ludzie zobaczyli kawałek rurki z tytanu i od razu byłem przy kasie:)) tak że niepełnosprawność ma swoje dobre strony , pozdrawiam wszystkich. Piotrek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.193 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art